در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

معاون کمیته اخلاق خبر داد/سوشا هم می تواند تمرین کند،هم بازی

پرسپولیس کلاب: معاون کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت:رایی که کمیته اخلاق صادر می کند بر مبنای تخلفات اخلاقی است و رایی که قوه قضاییه صادر می کند بر مبنای اعمال مجرمانه می باشد.

 

عبدالله سمامی ، درباره صادرشدن مجوز برای حضور دوباره سوشا مکانی در تمرین سرخپوشان اظهار داشت: از نظر کمیته اخلاق تا زمانی که نسبت به شخصی رایی چه به صورت موقت چه به صورت دائم مبنی بر محرومیت صادر نشده باشد فرد موردنظر مشکل خاصی برای بازی کردن ندارد و می تواند تا زمان اعلام رای به کار خود ادامه دهد.

 معاون کمیته اخلاق خبر داد/سوشا هم می تواند تمرین کند،هم بازی
پنج شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۰۸ - ۱۷:۵۴ |
کد خبر : ۴۳۲۴ |
اخبار بازیکنان

وی افزود: با توجه به اینکه هنوز نه کمیته اخلاق و نه قوه قضائیه رایی برای محرومیت سوشا مکانی اعلام نکرده اند این بازیکن می تواند هم در تمرینات تیمش شرکت کند و هم در مسابقات این تیم حاضر شود و از نظر ما مشکلی ندارد.

معاون کمیته اخلاق در پاسخ به این سوال که چرا بعد از آزادی سوشا مکانی از بازداشتگاه این اجازه به این بازیکن داده نشد تا در تمرینات تیمش شرکت کند گفت: من در این باره اطلاعی نداشتم و در جریان موضوع نبودم اما الان این بازیکن می تواند به کار خودش فعلا ادامه دهد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: رایی که کمیته اخلاق صادر می کند بر مبنای تخلفات اخلاقی است و رایی که قوه قضاییه صادر می کند بر مبنای اعمال مجرمانه می باشد. هنوز پرونده سوشا مکانی در جریان است و ما تحقیقات خود را پیگیری می کنیم و انشاالله هر وقت به نتیجه رسیدیم رای مورد نظر را اعلام خواهیم کرد.

معاون کمیته اخلاق درباره پیش بینی اش از رای صادره این کمیته برای سوشا مکانی اذعان داشت: مطمئنا ما بر مبنای اصول، مدارک و مستندات تصمیم گیری می کنیم و به حرف ها و شایعات توجهی نداریم. کمیته اخلاق بر پایه مستندات کار خود را انجام می دهد و به حاشیه سازی ها توجهی ندارد.

وی درباره درباره فعالیت باشگاه پرسپولیس در جهت حل مشکل سوشا مکانی گفت: باشگاه پرسپولیس هیچ اقدامی برای حل مشکل سوشا مکانی با ما نداشته است و حتی نامه هم به ما نداده اند و هر تصمیمی گرفته شده توسط خود کمیته اخلاق بوده و کسی از جمله باشگاه پرسپولیس در آن دخالتی ندارد.

سمامی در پایان درباره بازگشت محمدزاده به کمیته اخلاق گفت: محمدزاده همچنان سعادت دیدار را از ما گرفته است و هنوز به کمیته اخلاق برنگشته است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter