در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

سوشا می تواندمقابل سپاهان به میدان رود/تا قهرمانی پیش می رویم

پرسپولیس کلاب : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت:سوشا می تواند مقابل سپاهان  جزو ترکیب 18 نفره باشد اما اینکه در ترکیب 11 نفره قرار بگیرد یا خیر به نظر برانکو بستگی دارد.

محمود خوردبین درباره شرایط پرسپولیس اظهارداشت:در حال حاضر تیم از لحاظ فنی بسیار آماده است و حضور در جام شهدا برای ما موفقیت خوبی به حساب می آید. البته درست است که این جام را به دست نیاوردیم اما فکر می کنم مهم حضور در این تورنمنت بود نه کسب جام زیرا شهدا به گردن ما حق دارند و ما سعی کردیم به این طریق ادای دینی کرده باشیم.ضمن اینکه بازی های جام شهدا به برانکو کمک کرد تا بازیکنان جدید خود را بشناسد.

سوشا می تواندمقابل سپاهان به میدان رود/تا قهرمانی پیش می رویم
جمعه | ۱۳۹۴/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۸ |
کد خبر : ۴۳۳۸ |
اخبار بازیکنان

وی درباره بازی مقابل سپاهان تاکید کرد:سپاهان تیمی است که همیشه و در تمام ادوار بزرگ بوده است. در بازی رفت مقابل این تیم در حالی شکست خوردیم که مستحق آن نبودیم. در حال حاضر پرسپولیس یکی از مدعیان قهرمانی است و برای نزدیک شدن به این مهم احتیاج به پیروزی دارد. هر چند بهتر است یادآور شوم در تمام بازی هایی که در دور رفت شکست خوردیم به هیچ وجه مستحق آن نبودیم زیرا بازیکنان ما خیلی خوب فوتبال بازی می کنند.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور سوشا مکانی در تمرینات این تیم گفت:او امروز به تمرین آمد و اتفاقا خیلی هم عملکرد خوبی داشت.او همچنین از روحیه بالایی برخوردار بود و استقبال بازیکنان از او به بالارفتن روحیه اش کمک کرد.

خوردبین در پاسخ به این پرسش که آیا او می تواند مقابل سپاهان در ترکیب قرار بگیرد بیان داشت:حضور سوشا در ترکیب پرسپولیس و بازی کردن او از نظر قانونی هیچ مشکلی ندارد و می تواند بازی کند. حتی مقابل سپاهان هم می تواند جزو ترکیب 18 نفره باشد اما اینکه در ترکیب 11 نفره قرار بگیرد یا خیر به نظر برانکو بستگی دارد. او باید تشخیص دهد که مکانی از نظر فنی آماده است یا خیر.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter