در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

راهکار باشگاه پرسپولیس برای نابود نشدن سوشا/خودمان تنبیه اش می کنیم

پرسپولیس کلاب: سرپرست باشگاه پرسپولیس شخصا ماجرای سوشا مکانی را پیگیری می کند.

 

پس از ماجرای پردامنه و جنجالی سوشا مکانی کمتر کسی فکر می کرد که این دروازه بان بتواند در اطراف باشگاه خود آفتابی شود اما سوشا در حالیکه تا چند روز قبل حتی اجازه نداشت با لباس شخصی در تمرینات سرخپوشان شرکت کند، از روز جمعه لباس ورزشی بر تن کرد و در کنار همبازیان خود تمرین کرد تا بارقه ای از امید پیش رویش قرار بگیرد.

 راهکار باشگاه پرسپولیس برای نابود نشدن سوشا/خودمان تنبیه اش می کنیم
شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۱۹:۵۴ |
کد خبر : ۴۳۵۷ |
اخبار بازیکنان

داستان سوشا البته همچنان ابهاماتی را در پی دارد و گفته می شود که رای قضائی درباره پرونده او برایش سرنوشت ساز است اما در عین حال تلاش باشگاه پرسپولیس برای نابود نشدن این گلر و دچار نشدن به سرنوشت بازیکنانی چون مجاهد خذیراوی و ...در نوع خود جالب بود.

علی پروین نیز بعنوان مطرح ترین چهره پرسپولیسی اقدام باشگاه پرسپولیس را ستود و اعلام کرد: دست مسئولان باشگاه درد نکند که نگذاشتند این بازیکن نابود شود.

البته این یک قسمت ماجرا است و در پس پرده باشگاه پرسپولیس و شخص سرپرست باشگاه برنامه و راهکار ویژه ای برای جلوگیری از حذف چند ساله سوشا از صحنه فوتبال ایران داشته است و اعلام کرده که خود باشگاه شدیدترین جریمه را برای این بازیکن در نظر می گیرد؛ جریمه ای که کسر بخش اعظمی از مبلغ  قرارداد او را در بر می گیرد.

پرسپولیسی ها از مسئولان نیز خواسته اند که اجازه بدهند تنبیه بازیکن خطاکار توسط خود باشگاه صورت بگیرد اما با این حال هنوز سرنوشت قطعی او در هاله ای از ابهام قراردارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter