در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

سوشا مکانی دوباره امروز در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شد!

پرسپولیس کلاب : دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس امروز (سه‌شنبه) برای بار دوم در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شد.


بنا بر گزارش برخی رسانه‌ها، سوشا مکانی صبح امروز (سه‌شنبه) به دادسرای فرهنگ و سانه رفته اما موفق به دیدار بازپرس پرونده نشده و سپس دادسرا را ترک کرده است.

 

 سوشا مکانی دوباره امروز در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شد!
سه شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۴:۱۳ |
کد خبر : ۴۴۱۵ |
اخبار بازیکنان

خبرها حکایت از آن دارد که مکانی دقایقی پیش دوباره در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور پیدا کرد تا برای ادامه رسیدگی به به پرونده‌اش به سؤالات بازپرس پاسخ دهد.

سوشا مکانی طبق احضاریه که دریافت کرده بود، صبح امروز از ساعت 9 در دادسرای فرهنگ و رسانه حاضر شد. این در حالی است که وقت رسیدگی به این پرونده تغییر کرده بود و بازپرس زمان دیگری را تعیین کرد. در همین راستا مکانی ترجیح داد به اردوی پرسپولیس بازگردد اما به محض بازگشت وکیلش با او تماس گرفت. در این تماس بار دیگر دروازه بان پرسپولیس به دادسرا احضار شد.

در حالی که بازیکنان پرسپولیس از صبح امروز زیر نظر کادرفنی مراحل آماده سازی را پشت سر می گذرانند و یک تمرین سبک نیز در محوطه هتل المپیک برگزار کردند اما مکانی در دادسرا حضور داشته است. البته طبق اعلام مسئولان تیم مکانی تا زمان صرف ناهار به اردوی سرخپوشان بازمی گردد، اگرچه به نظر نمی رسد برانکو با این وضعیت تصمیم به فیکس بازی دادن مکانی داشته باشد.

این در حالی است  که مکانی در فهرست18 نفره تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی امروز مقابل سپاهان که از ساعت 17 آغاز می‌شود، قرار دارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter