در مقابل

1396/07/29
نفت تهران

نفت تهران

پرسپولیس تهران

شنبه 29 مهر 1396

آزادی تهران - 16:45

پرسپولیس (2)-نفت تهران(0)

دیدار بین دو تیم پرسپولیس و نفت تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ساعت 16:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که سرخپوشان با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسیدند. گادوین منشا (73) و علی علیپور (84 - پنالتی) زوج جدید خط حمله پرسپولیس برای این تیم گلزنی کردند.

 • `90+4 پایان بازی ،پرسپولیس با این پیروزی به سومین برد فصل خود مقابل نفت تهران (سوپرجام و لیگ برتر) رسید و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی صعود کرد.
 • `90+3 پرسپولیسی‌ها صاحب موقعیت مناسبی برای گلزنی شدند که پاس داخل محوطه جریمه را مدافعان نفت دور کردند.
 • `90+1 پنالتی اعلام شده برای نفت تهران با ضربه محکم بوعذار تنها تیرک دروازه پرسپولیس را به لرزه در آورد و در نهایت یک ضدحمله برای سرخپوشان رقم خورد.
 • `90 دریافت کارت زرد توسط علی علیپور از پرسپولیس
 • `85 پرسپولیس 2 نفت تهران 0: ( دقیقه 85، علی علیپور): دیگر مهاجم سرخپوشان که روی گل اول، پاس منتهی به گل را به ثبت رسانده بود، مامور نواختن پنالتی شد که ضربه اش را برخلاف حرکت فراهانی به تور دروازه نفت چسباند.
 • `83 روی یک ضدحمله علی علیپور توپ خوبی نصیب وحید امیری در مصاف تک به تک با فراهانی کرد که خطای دروازه بان نفت روی این بازیکن با اعلام پنالتی برای سرخپوشان همراه شد.
 • `78 پاس در عمق وحید امیری برای منشا، با مشایعت دو مدافع نفت همراه شد که هواداران اعتقاد به پنالتی داشتند که داور دستور به ادامه بازی داد.
 • `77 ارسال کرنر از سوی بشار رسن روی تیر دوم به شجاع خلیل زاده رسید که ضربه سرضرب این بازیکن با کمترین اختلاف راهی اوت شد.
 • `72 پرسپولیس 1 نفت تهران 0 (دقیقه 72، گادوین منشا): ارسال از سمت راست و تاثیر نصفه و نیمه علیپور در تیر دوم به منشا رسید تا او با ضربه تمام کننده دروازه نفت را باز کند.
 • `63 پرتاب اوت وحید امیری با ضربه سر رو به عقب بنگر پیش از مهاجمان پرسپولیسی نصیب میلاد فراهانی شد.
 • `63 دریافت کارت زرد توسط شجاع خلیل زاده از پرسپولیس
 • `62 دریافت کارت زرد توسط سامان آقازمانی از نفت تهران
 • `56 حرکات فوق العاده بازیکنان پرسپولیس تا پشت محوطه جریمه در نهایت با ارسال ناموفق بشار رسن ناکام ماند تا آنها از ثبت یک گل دیدنی محروم بمانند.
 • `45 شروع نیمه دوم.
 • `45+3 پایان نیمه اول با نتیجه تساوی.
 • `45+2 روی ارسال بلند بیرانوند و پاس به عقب منشا، فرصت خوبی نصیب علی پور شد که شوت این بازیکن با فاصله کم راهی اوت شد.
 • `40 حرکات تکنیکی بازیکنان پرسپولیس و رد و بدل شدن چند پاس در نهایت با ضربه علی علیپور از پشت محوطه جریمه به سادگی در اختیار فراهانی قرار گرفت.
 • `34 دریافت کارت زرد توسط هاشم بیگ زاده از نفت تهران
 • `23 روی ارسال کرنر و رفت و برگشت درون محوطه جریمه توپ خوبی نصیب کمال کامیابی نیا شد که این بازیکن از فاصله شش قدم و تک به تک با فراهانی مقابل او ناکام ماند و ضربه آرامش در اختیار گلر نفت قرار گرفت.
 • `20 حرکت پرسپولیسی ها پشت محوطه جریمه و ارسال پاس عمقی برای منشا با ضربه ناقص این مهاجم و دفع فراهانی همراه شد و در برگشت مدافعان توپ را دور کردند.
 • `9 اینبار ارسال منشا فرصت خوبی را نصیب وحید امیری کرد که تعلل این بازیکن در شش قدم باعث دفع ضربه او توسط مدافع نفت شد.
 • `32 اشتباه از محسن بنگر فرصت خوبی را نصیب علیپور کرد که این بازیکن در حالی که می‌توانست درون محوطه جریمه به سمت دروازه شوت بزند، به قصد ارسال پاس عرضی برای منشا این فرصت را از دست داد.
 • `8 ارسال زمینی مناسب از هاشم بیگ زاده، در آستانه ضربه زنی توسط آل کثیر، توسط شجاع خلیل زاده دفع شد.
 • `5 اولین حرکت جدی سرخپوشان با کسب یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه که گادوین منشا آن را به سر مدافع نفت که دیوار دفاعی را تشکیل داده بود کوبید.

طارمی: خودم را آماده شادی پس از گل کرده بودم اما توپم گل نشد/ چه کسی جرأت دارد صورت دایی را کیک‌مالی کند؟!

پرسپولیس کلاب : مهاجم اول این روزهای پرسپولیس می گوید: در پرسپولیس بازی می‌کنم مگر آنکه بیرونم کنند.

 

مهدي طارمي ديروز به همراه ۴ بازيكن ديگر پرسپوليس بلافاصله پس از اتمام تمرين راهي ورزشگاه خيريه عمل شد تا در جشن تولد استاد خود، علي دايي شركت كند.

طارمی: خودم را آماده شادی پس از گل کرده بودم اما توپم گل نشد/ چه کسی جرأت دارد صورت دایی را کیک‌مالی کند؟!
پنج شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۱:۲۵ |
کد خبر : ۴۴۷۲ |
اخبار بازیکنان

 

پس از اتمام جشن تولد ۴۶ سالگي علي دايي، با مهدي طارمي تماس گرفتيم و در همين ارتباط و بازي با سپاهان اصفهان صحبت كرديم.
* مي‌خواهيم از بازي با سپاهان شروع كنيم. قبول داري كه در حد انتظار ظاهر نشدي؟
به نظرم مدافعان سپاهان خيلي بالا بازي مي‌كردند. نيمه اول هيچ‌كدام خوب نبوديم ولي نيمه دوم بهتر شد.
* حضور لئوناردو پادواني در خط دفاعي حريف چقدر تأثيرگذار بود؟
پادواني يك مدافع باهوش برزيلي است كه اگر در نيم‌فصل اول در سپاهان حضور داشت، مطمئن باشيد جايگاه اين تيم در جدول بالاتر بود.
* آيا خطاي او روي تو مستحق اخراج بود؟
من داشتم با دروازه‌بان حريف تك به تك مي‌شدم و داور مسابقه به درستي تشخيص داد که به پادواني كارت قرمز بدهد.
* برخي‌ها اعتقاد داشتند بعد از يكي، دو حركت خشن پادواني، مهدي طارمي از اين بازيكن ترسيد و جا زد!
(بلادرنگ) اصلاً و ابداً! چه ترسي؟ شما صحنه‌اي كه دريبل دوطرفه زدم را ديديد؟ يا آن ضربه سر شيرجه‌اي همزمان با رحمان احمدي زدم كه خيلي هم خطرناك و ممكن بود باعث مصدوميت من شود.
* موقعيت‌هايي كه جلوي سپاهان هدر دادي، همه را به ياد بازي با استقلال اهواز انداخت.
آن طوري‌ها هم نبود! يك توپ ارسال شد كه درست روي سرم نچسبيد. در صحنه تك به تك هم خودم احساس كردم گل شد!
* پاس علي عليپور را مي‌گويي؟
بله، ديدم رحمان احمدي آمده پايين را جمع كند و گفتم بالا بزنم. يك لحظه هم خودم را آماده كردم كه شادي بعد از گل انجام بدهم اما ديدم چند سانتي‌متر كم آوردم. باورم نمي‌شد آن توپ گل نشده باشد.
* اينكه گفته مي‌شد مهدي طارمي تمركز كافي در اين بازي نداشته را تأييد مي‌كني؟
مورد خاصي نبود كه تمركز من به هم ريخته باشد. من همان آدم سابق هستم و فقط در مسير تمرين و منزل رفت و آمد مي‌كنم. حالا چرا بايد تمركز من به هم بريزد، نمي‌دانم!
* شايد به اين خاطر باشد كه توپ‌هايت تبديل به گل نشد.
اين اتفاقات در فوتبال طبيعي است. قرار نيست همه توپ‌ها گل شود و ان‌شاءا... در بازي‌هاي آينده جبران خواهم كرد.
* چه كسي پيشنهاد داد همراه همبازيانت به جشن تولد علي دايي بروي؟
پيشنهاد دكتر ابراهيمي دوست مشتركمان بود. قرار هم بود كه در رستوران يا جايي ديگر جشن تولد علي‌آقا برگزار شود اما در نهايت تصميم گرفته شد اين مراسم سر تمرين صباي قم باشد. بعد از تمرين بلافاصله درفشي‌فر را به مقصد ورزشگاه خيريه عمل ترك كرديم و خوشحالم كه در جشن تولد اسطوره فوتبال ايران شركت كردم. علي‌آقا حق زيادي بر گردن من دارد.
* برخورد بچه‌هاي صبا با شما چطور بود؟
عالي بود. اكثر دوستان آنجا بودند. آقايان محمد دايي، بهزاد غلامپور، فرزاد محلوجي و خيلي‌هاي ديگر را ديدم. پيام صادقيان هم بود كه خاطرات قديمي زنده شد.
* صادقيان چطور بازيكني است؟
پيام يك بازيكن همه‌چيز تمام است. متأسفانه يكسري مسائل باعث شد ديد برخي‌ها نسبت به صادقيان عوض شود در حالي كه همه ديدند پيام در ليگ پانزدهم بدون حاشيه كار كرده است. براي اين دوست خوبم بهترين‌ها را آرزو مي‌كنم.
* راستي صورت علي دايي را هم كيك‌مالي كرديد؟
مگر كسي جرأت دارد صورت علي‌آقا را كيك‌مالي كند؟! همين كه ايشان اجازه داد در جشن تولدش شركت كنيم، جاي تشكر دارد.
* يك‌شنبه هفته آينده با ذوب‌آهن اصفهان بازي داريد. اين مسابقه را چطور مي‌بيني؟
ذوب‌آهن تيم خوبي است كه كادر فني كاربلدي را هم بالاي سر خود مي‌بيند ولي ما براي برد به اصفهان مي‌رويم. فرصتي است تا بتوانيم باخت جام حذفي را جبران كنيم.
* اين پيشنهاد تيم‌هاي تركيه‌اي صحت دارد؟ وكيل تو يك حرف مي‌زند و طاهري يك حرف ديگر!
روز اول گفتم هر پيشنهادي وجود دارد، بايد به باشگاه ارائه شود. طي اين مدت خيلي‌ها پيامك زدند و خود را نماينده فلان باشگاه و بهمان تيم معرفي كردند ولي من ذهن خودم را درگير اين مسئله نكرده و نمي‌كنم. البته بعيد مي‌دانم وكيل من همين‌جوري حرفي زده باشد. ضمن آن كه چون پيشنهادي رسمي به باشگاه پرسپوليس ارائه نشده، آقاي طاهري هم در جريان اين مسائل نيست. من تا پايان فصل با پرسپوليس قرارداد دارم و تا زماني هم كه در ايران باشم، در پرسپوليس بازي مي‌كنم.
* مطمئن هستي؟
صددرصد! مگر آنكه مرا از باشگاه بيرون كنند.
* پس از اتمام قراردادت به باشگاه‌هاي عربي كه نمي‌روي؟
خودم دوست دارم براي پيشرفت در ليگ‌هاي معتبر اروپايي مثل آلمان،‌ انگليس و اسپانيا بازي كنم اما همان طور كه گفتم در حال حاضر تمركزم روي بازي در پرسپوليس است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
 • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter