در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

رجب‌زاده: پرسپولیس تا دقیقه ۹۰ می‌تواند نتیجه بازی را عوض کند

پرسپولیس کلاب : هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان معتقد است که تیم پرسپولیس  توانایی تغییر نتیجه تا دقیقه ۹۰ بازی را دارد.

 

مهدی رجب‌زاده در خصوص تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: ما در اکثر دقایق بازی بر حریف‌مان مسلط بودیم و توپ و میدان را در اختیار داشتیم. در موقعیت‌های گلزنی کم‌دقت بودیم و رحمتی هم دوباره یکی از روزهای خوبش را پشت‌سر گذاشت. حداقل پنج موقعیت خوب گل داشتیم که هدر دادیم. واقعاً از این موضوع ناراحتم که بر استقلال برتری داشتیم، ولی سه امتیاز را نگرفتیم.

رجب‌زاده: پرسپولیس تا دقیقه ۹۰ می‌تواند نتیجه بازی را عوض کند
جمعه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۳ |
کد خبر : ۴۴۹۵ |
اخبار بازیکنان

وی با اشاره به دیدار تیمش برابر پرسپولیس ادامه داد: این تیم روزبه‌روز بهتر می‌شود، حتی زمانی که این تیم را در آزادی شکست دادیم به این موضوع اشاره کردم که پرسپولیس تیم خوبی خواهد شد. بازی بسیار سختی داریم. پرسپولیس تیمی است که جوان‌های باانگیزه‌ای دارد و آنها در جریان بازی انرژی و انگیزه زیادی دارند. پرسپولیس تا دقیقه 90 می‌تواند نتیجه را عوض کند، ولی تیم ما هم چنین خصوصیاتی دارد. امیدوارم امتیازاتی که در بازی با استقلال از دست دادیم جبران کنیم و سه امتیاز را بگیریم.

رجب‌زاده در مورد رقابت فشرده مدعیان قهرمانی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی تیم قهرمان خیلی سخت است. هر تیمی بدشانسی کمتری بیاورد، مصدومان کمتری داشته باشد، کمتر اشتباه کند و تمرکزش را از دست ندهد می‌تواند شانس بالایی برای قهرمانی داشته باشد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter