در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بن سون:برخی به سوءتفاهمات دامن زدند/ اخراجم به هیچ عنوان عمدی نبود

پرسپولیس کلاب : مهاجم هندوراسی پرسپولیس بعد از حضور در جلسه کمیته انضباطی این جلسه  را خوب توصیف کرد.

 

بعد از اینکه 2 امتیاز حساس برای پرسپولیس در دقایق پایانی بازی مقابل سایپا از دست رفت، خیلی از هواداران، مسئولان و مربیان تیم پرسپولیس مقصر اصلی این اتفاق را مهاجم هندوراسی خود دانستند. 

بن سون:برخی به سوءتفاهمات دامن زدند/ اخراجم به هیچ عنوان عمدی نبود
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۱ |
کد خبر : ۴۸۷۵ |
اخبار بازیکنان

 

جری بن سون که تک گل دقایق پایانی تیمش در دربی 81 را به ثمر رساند، خیلی فرصت بازی پیدا نمی کند و برانکو طارمی و علیپور را به او ترجیح می دهد. این بار هم که طارمی محروم بود و به او فرصت رسید، با 2 کارت زرد بی جهت از زمین اخراج شد تا تیمش به دردسر بیفتد. 

جری بن سون مهاجم هندوراسی تیم پرسپولیس امروز به همراه مدیر برنامه هایش و همچنین مترجم اسپانیایی خود جلسه ای به مدت یک ساعت و 30 دقیقه با اعضای کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس و همچنین علی اکبر طاهری داشت. او در روزهای اخیر مورد انتقاد محمود خوردبین قرار گرفته بود و به دلیل اخراجش در بازی با سایپا به کمیته انضباطی رفت. 

جری بن سون بعد از حضور در این جلسه اظهار داشت: جلسه خوبی برگزار شد. صحبت هایی با اعضای کمیته انضباطی و آقای طاهری داشتیم. سوءتفاهماتی به وجود آمده بود که البته برخی از رسانه ها به آن دامن زده بودند. جلسه ای بسیار خوب و صحبت های دوستانه ای داشتیم.

وی همچنین افزود: باشگاه پرسپولیس درباره  بازی با سایپا از من سوال کرد. من هم موضوع را برای آنها توضیح دادم که هیچ عمدی و یا مشکلی برای اخراجم نبوده است. 

مهاجم هندوراسی پرسپولیسی که علاقه زیادی به مصاحبه نداشت، در پایان گفت: من تابع تصمیمات باشگاه هستم و به محض آغاز تمرینات نیز با انگیزه کار خودم را پیگیری می کنم. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter