در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

نکته شگفت‌انگیز در مورد مدافع پرسپولیس/ با او نمی‌برند!

پرسپولیس کلاب : دور برگشت مسابقات لیگ برتر برای رضا نورمحمدی به شکل فاجعه‌باری استارت خورده است.

مدافع سرخپوشان که در دو، سه سال اخیر همیشه شایعاتی در مورد قرار گرفتنش در لیست مازاد به گوش می‌رسیده، همچنان در جمع قرمزها باقی مانده و البته امسال بعد از درگذشت ناگهانی هادی نوروزی، به عنوان کاپیتان اول، بازوبند را هم تصاحب کرده است.

 

با این وجود هرچقدر از آغاز فصل عبور کردیم، برانکو بیشتر از قبل به این نتیجه رسید که چندان نمی‌توان روی نورمحمدی حساب کرد؛ تا جایی که این اواخر، رضا از ترکیب اصلی خارج شده و جای خودش را به لوکا ماریچ داده است. در عین حال نورمحمدی در دقایقی هم که به بازی گرفته شده چندان عملکرد خوبی ارایه نداده است.

نکته شگفت‌انگیز در مورد مدافع پرسپولیس/ با او نمی‌برند!
سه شنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۴ - ۱۹:۳۸ |
کد خبر : ۴۹۲۳ |
اخبار بازیکنان

شاید باورنکردنی باشد، اما بازی‌های نیم‌فصل دوم برای پرسپولیس به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ مسابقاتی که با پیروزی سرخپوشان همراه بوده و دیدارهایی که نورمحمدی در آنها به میدان رفته است!

قاتل امتیازها

نورمحمدی در دور برگشت فقط در دو بازی فیکس بوده است؛ مسابقه با پدیده در مشهد و بازی با سپاهان در تهران. این بازیکن در دیدار اول نمایش درخشانی نداشت. اوج اشتباهات نورمحمدی جایی بود که او در دقایق پایانی پستش را ترک کرد و اجازه داد روی یک ضدحمله، مهاجم پدیده 30 متر با سوشا مکانی تک به تک شود. سوشا در این صحنه از زمین اخراج شد و پس از آن دیگر برای پرسپولیس بازی نکرده است. نورمحمدی بعد از این بازی نیمکت‌نشین شد، تا مسابقه با سپاهان که او و بابک حاتمی در سمت چپ یک زوج ویرانگر(!) را تشکیل دادند. حضور ماریچ در بازی با ذوب‌آهن در فولادشهر هم مایه آرامش خاطر بود، اما مصدومیت این بازیکن و حضور 5دقیقه‌ای نورمحمدی در زمین باعث شد سرخپوشان در دقایق تلف شده گل مساوی را دریافت کنند. روی گل البته بنگر مقصر بود، اما واکنش منفعلانه نورمحمدی هم عجیب به نظر می‌رسید. کاپیتان اول پرسپولیس در بازی با سایپا هم فقط 6دقیقه فرصت بازی پیدا کرد، اما زهر خودش را ریخت! این بار هم روی گل تساوی سایپایی‌ها بیشتر باید بنگر و لوبانف را مقصر دانست، اما شاهکار نورمحمدی جایی بود که یک توپ بسیار ساده را بدون آنکه خطری تهدیدش کند ناشیانه به اوت زد و این فرصت را در اختیار آندو قرار داد که با یک پرتاب بلند، تیمش را به گل برساند. پرسپولیس در دور برگشت فقط توانسته استقلال صنعتی خوزستان و فولاد اهواز را ببرد که البته نورمحمدی در هیچکدام از آنها یک دقیقه هم به میدان نرفته است!

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter