در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پرسپولیس پنجم تا یازدهم فروردین ماه در عمان اردو می‌زند

پرسپولیس کلاب : برنامه اردوی پرسپولیس پس از انجام آخرین هماهنگی‌ها و  با توجه به پیگیری‌های سفارت ایران در مسقط، از پنجم فروردین ماه در عمان آغاز خواهد شد.

 

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برپایی اردوی آماده‌سازی و انجام بازی تدارکاتی سرخپوشان در کشور عمان با انجام آخرین هماهنگی‌ها قطعی شد و کاروان پرسپولیس اردوی خود در عمان را از پنجم فروردین آغاز می‌کند و این برنامه تا یازدهم فروردین ادامه خواهد داشت.

پرسپولیس پنجم تا یازدهم فروردین ماه در عمان اردو می‌زند
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۱ |
کد خبر : ۴۹۳۷ |
اخبار بازیکنان

برپایی این اردو به عنوان مسیری جدید در اردوهای برون مرزی تیم‌های ورزشی  به ویژه فوتبال با همکاری تنگاتنگ سفارت ایران در مسقط، خصوصاً علی‌اکبر سیبویه، سفیر تام‌الاختیار کشورمان در عمان میسر شد.

سفارت ایران در مسقط برای فراهم آوردن شرایط مطلوب جهت برپایی این اردو و فراهم آمدن تمام امکانات در شأن نماینده فوتبال کشورمان که در آسیا سرشناس است، زحمات بسیاری را انجام داد.

حضور پرطرفدارترین تیم آسیا در عمان به طور قطع فصل جدیدی در روابط ورزشی با کشور دوست و همسایه خواهد بود که همواره ارتباطی خوب و مبتنی بر احترام متقابل را در پیش گرفته است.

عمان در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری‌هایی را در بخش امکانات ورزشی انجام داده است و برپایی اردویی موفق برای سرخپوشان از این نظر برای عمانی‌ها حائز اهمیت است.

بر همین اساس، باشگاه پرسپولیس به طور مستقیم میهمان فدراسیون فوتبال عمان است، در حالی که به طور معمول این‌گونه نیست و باشگاه‌ها از یکدیگر میزبانی می‌کنند، اما این امر که با پیگیری‌های سفارت ایران میسر شد، بیانگر اهمیت موضوع است.

تیم فوتبال پرسپولیس بامداد پنجم فروردین ماه با پرواز مستقیم، تهران را به مقصد عمان ترک خواهد کرد. تمرینات تیم در مدت حضور در آن کشور، در کمپ تیم‌های ملی عمان انجام خواهد شد و طی روزهای هفتم یا هشتم فروردین در دیداری دوستانه به مصاف یکی از دو تیم بالای جدول لیگ برتر آن کشور خواهد رفت.

کاران سرخپوشان یازدهم فروردین نیز با پرواز مستقیم به تهران باز می‌گردد تا برای بازی پانزدهم فروردین برابر تیم سیاه‌جامگان آماده شوند.

همچنین با توجه به فاصله 28 روزه بین بازی‌های هفته بیست‌وسوم و بیست‌وچهارم پرسپولیس و فرا رسیدن ایام نوروز، برانکو ایوانکوویچ تصمیم گرفت تمرینات سرخپوشان از یکم تا چهارم فروردین 1395 تعطیل باشد.

طبق این برنامه، سرخپوشان تمرینات خود را از روز پس از بازی با تراکتورسازی تا 29 اسفندماه دنبال خواهند کرد و بعد از آن برای چهار روز استراحت می‌کنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter