در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کری خوانی محسن بنگر برای استقلالی ها

پرسپولیس کلاب : مدافع پرسپولیسی ها درباره یک حقیقت تاریخی حرف زده است.

 

تیم منتخب ایران بعد از انقلاب در برنامه 90 تنها یک عضو دیگر خواهد داشت و به احتمال بسیار بالا، او علی دایی است. با انتخاب دایی، از مجموع 11 نفر تیم منتخب 8 نفر پرسپولیسی خواهند بود و این زیاد باب میل استقلالی ها نیست.

کری خوانی محسن بنگر برای استقلالی ها
جمعه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۸ |
کد خبر : ۴۹۵۹ |
اخبار بازیکنان

 آبی ها می گویند چون پرسپولیس طرفدار بیشتر دارد، این بازیکنان انتخاب شده اند. محسن بنگر مدافع پرسپولیس در واکنش به این حرف ها می گوید: «هم تعداد هواداران پرسپوليس بيشتر است و هم اينكه پرسپوليسي‌ها در فوتبال ايران بيشتر تاريخ‌سازي كرده‌اند.

 البته استقلال هم بزرگاني مثل مرحوم ناصر حجازي و حسن روشن را دارد. به نظرم در تاريخ فوتبال ايران استقلالي‌ها با پرسپوليسي‌ها قابل مقايسه نيستند.» او توضیح می دهد: «به طور مثال تا به حال 4 بازيكن ايراني موفق شده‌اند توپ طلاي آسيا را به دست بياورند كه سه تا از اين بازيكنان يعني علي دايي، مهدي مهدوي‌كيا و علي كريمي پرسپوليسي بوده‌اند.

تازه خداداد عزيزي هم وقتي مرد سال 1996 شد كه به عنوان بازيكن كمكي پرسپوليس در جام باشگاه‌هاي آسيا درخشيد و بعد به تيم ملي دعوت شد و به جام ملت‌ها رفت. حالا متوجه شديد؟» وقتی از بنگر می پرسیم این یعنی کری خوانی، با لبخند جواب می دهد: «نه بابا! من مخلص استقلالي‌ها هم هستم. فقط يك حقيقت تاريخي را گفتم!»

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter