در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

بنگر: لابد سینا عشوری بزرگ ماست/ عشوری: بنگر باید یک سال محروم شود

پرسپولیس کلاب : محسن بنگر کاپیتان پرسپولیس به شدت از دست سینا عشوری هافبک  تراکتور عصبانی به نظر می رسید.

 

کاپیتان پرسپولیسی‌ها گفت: خوب بازی کردیم اما توپ هایمان توی گل نرفت. امروز روز خوب آقای اخباری بود یک امتیاز مبارک تراکتور باشد. ما خیلی از بازی ها را می توانستیم ببریم که نبردیم این هم مثل آنها. 

بنگر: لابد سینا عشوری بزرگ ماست/ عشوری: بنگر باید یک سال محروم شود
دوشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۰۰:۲۴ |
کد خبر : ۵۱۰۵ |
اخبار بازیکنان

 

او درباره درگیری نیمه دوم بازی گفت: فوتبال تنیس روی میز نیست درگیری زیاد است و نباید همدیگر را ناز کنیم. البته سینا عشوری 10 سال از من کوچکتر است اما اینطور رفتار کرد و شخصیتش را نشان داد شاید هم او بزرگ ماست و من اشتباه می کنم. 

بنگر در پاسخ به این سوال که پرسپولیس چقدر شانس قهرمانی دارد اینطور پاسخ داد: ما بازی به بازی جلو می رویم اما فعلا که عقب هستیم.

عشوری به خبرنگاران درباره درگیری‌اش با محسن بنگر گفت: این احتمال وجود داشت که پای محمد ایران پوریان بشکند و 6 ماه خانه نشین بشود چون آقای بنگر عصبانی است. اصلا از کارم پشیمان نیستم چون ممکن بود اتفاق بدی برای محمد بیفتد. من نمی خواستم بی ادبی کنم اما کار بنگر زشت بود. اعضای یک تیم باید پشت هم باشند و قطعا اگر این اتفاق برای من هم می افتاد ایران پوریان از من حمایت می کرد.

  او ادامه داد: من واقعا متاسف هستم برای ایشان. من همیشه احترام بزرگی کوچکی را نگه می دارم اما بزرگ باید بزرگی کند نه اینکه در زمین کاری کند که مثلا من خیلی تعصب دارم و ... به نظر من ایشان به جای این حرف ها برود فکری به حال خودش بکند. این حرکات نشانه غیرت نیست.

  هافبک تراکتوسازان در ادامه گفت: کاری که بنگر انجام داد باید یک سال محرومیت برایش در پی داشته باشد. البته احترام ایشان به جای خود. عشوری در پایان گفت: فرق بین هواداران تراکتور و سایر تیم ها این است که هواداران ما از این کارها انجام نمی دهند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter