در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بنگر: هادی به هانی گفته بود دربی مساوی می شود/تازه فهمیدیم نوروزی کیست

پرسپولیس کلاب : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حالا خدا را شکر طوری  این اتفاقات پیش رفت که فهمیدیم هادی نوروزی کیست و قدرش را می دانیم.

 

 

محسن بنگر با حضور در ویژه برنامه سال نو اظهار داشت: سال خوبی را برای مردم آرزو می کنم که انشاالله بدون مریضی و پر از شادی باشد.

بنگر: هادی به هانی گفته بود دربی مساوی می شود/تازه فهمیدیم نوروزی کیست
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۰۱ - ۱۲:۲۸ |
کد خبر : ۵۲۹۱ |
اخبار بازیکنان

وی درباره نبود هادی نوروزی در عید امسال عنوان کرد: هادی خیلی بچه آرام و خوبی بود. سال قبل ما در نوروز در ازبکستان بازی داشتیم. همیشه از خانواده اش می گفت و آنقدر آرام بود که نمی شد همه چیز را به او گفت. حالا خدا را شکر طوری این اتفاقات پیش رفت که فهمیدیم هادی نوروزی کیست و قدرش را می دانیم.

کاپیتان تیم پرسپولیس درباره اینکه چه زمانی این خبر را شنید، تصریح کرد: رضا نورمحمدی تقریبا ساعت 5:30 صبح بود که به من زنگ زده بود. البته من نفهمیده بودم و حدود 20 باری به من زنگ زده بود. ابتدا فکر کردم که رضا شوخی می کند و می گفتم امکان ندارد چون 5، 6 ساعت قبل سر تمرین بود اما او گفت که هر کاری داری، رها کن و بیا. بعد پزشک تیم به من زنگ زد. دیگر شد و امیدوارم در آن دنیا موفق باشد.

بنگر در ادامه گفت: بدترین کار را به من دادند و همسر نوروزی به من گفت که باید تو به هانی این خبر را بدهی. به من گفتند که هانی مدرسه است و باید او را بیاوری و به او بگویید. من با فرشاد پیوس رفتیم و به هانی گفتم که امروز تمرین بودیم و بابای تو را پایش را شکستم که او گفت من هم پای تو را می شکنم. مقابل درب خانه شان که رفتیم، گفت چرا اینقدر شلوغ است و چه خبر است. هانی وقتی به بالا رفت گفت مادر گریه نکن. من دیگر واقعا نمی توانستم این خبر را بگویم.

وی در ادامه خاطره ای بیان کرد: دربی که تمام شد و وقتی از رختکن بیرون آمدم، دیدم که همسر هادی تماس گرفته است. هانی گوشی را گرفت و گفت که پدرم به من گفت که شما گل می زنید و بازی مساوی می شود.  

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • [img][URL=http://uupload.ir/]http://uupload.ir/files/rjse_mmmmmmmm.png00px;max-height:300px;" />[/URL][/img]

    دوشنبه 02 فروردين 1395 - حدود 2 سال قبل
  • [img][URL=http://uupload.ir/]http://uupload.ir/files/rjse_mmmmmmmm.png00px;max-height:300px;" />[/URL][/img]

    دوشنبه 02 فروردين 1395 - حدود 2 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter