در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کفشگری: دروغ سیزده من قهرمانی استقلال است/در ۱۳۹۵ یک آرزو بیشتر ندارم

پرسپولیس کلاب : هافبک تیم پرسپولیس گفت:تنها آرزویی که  در سال 95 دارم این است که پرسپولیس قهرمان شود.

 

مهرداد کفشگری درباره آخرین وضعیت تیم پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا سال نو را خدمت تمامی هموطنان عزیز تبریک عرض می کنم. سال 94 برای من سال خوبی نبود. فوت ناگهانی هادی نوروزی شوک بدی را به من وارد کرد و همین طور مصدومیتم. امیدوارم که سال 95 برای همه سال خوبی باشد. تنها آرزویی که در سال 95 دارم این است که پرسپولیس قهرمان شود.

کفشگری: دروغ سیزده من قهرمانی استقلال است/در 1395 یک آرزو بیشتر ندارم
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۳ |
کد خبر : ۵۲۹۶ |
اخبار بازیکنان

کفشگری درباره اینکه آیا باشگاه به بازیکنان عیدی داده است گفت: باشگاه از لحاظ مالی در اواخر سال گذشته درصدی از قراردادهایمان را پرداخت کرد. همین طور در روز پایانی سال نیز عیدی از سوی باشگاه که مادی نبود به بازیکنان داده شد. ما فردا راهی اردوی عمان می شویم تا در آنجا تمرینات مان را پیگیری کنیم و با آمادگی بیشتر برای بازی اول مان مقابل سیاه جامگان در سال 95 برویم که این امتیاز برای ما بسیار مهم است و از لحاظ روحی نیز بسیار به ما کمک می کند. 

کفشگری درباره دروغ سیزده چه نظری دارد گفت: من اگر بخواهم بگویم دروغ سیزده چیست فقط می توانم بگویم که استقلال قهرمان می شود.

مهرداد کفشگری در پایان از هواداران که در سال 94 تیم پرسپولیس را حمایت کرده اند تشکر کرد و از آنها خواست که در سال 95 نیز تیم پرسپولیس را تنها نگذارند چرا که بازیکنان به حمایت آنها نیاز دارند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter