در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

عالیشاه:همه بازی حکم فینال را دارد/قرعه تیم ملی خوب بود

پرسپولیس کلاب : هافبک تیم پرسپولیس گفت: باید دید که در دربی به بازی می رسم یا نه. 

 

امید عالیشاه در نشست خبری امروز اظهار داشت: من در بازی های قبل مصدوم شدم و به همین خاطر بازی با ملوان را از دست دادم. حالا باید دید که در دربی به بازی می رسم یا نه. فکر می کنم تمام بازی ها حکم فینال را دارد و اهمیت زیادی برای ما دارد. مطمئنا نتیجه دربی تاثیر زیادی در قهرمانی دارد و ما باید سه امتیاز بازی را از آن خود سازیم. 

عالیشاه:همه بازی حکم فینال را دارد/قرعه تیم ملی خوب بود
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۸ |
کد خبر : ۵۵۸۶ |
اخبار بازیکنان

هافبک پرسپولیس درباره سوابق خود در دربی اذعان داشت: من یک بار دربی را به دلیل محرومیت از دست دادم و این پنجمین دربی من است. امیدوارم بتوانم مثمرثمر باشم.

وی درباره پیش بینی نتیجه دربی گفت: فوتبال غیرقابل پیش بینی است. تیمی که خونسردتر باشد برنده بازی خواهد شد.

عالیشاه درباره اینکه سرخپوشان گفته اند می خواهند بر سر مزار هادی نوروزی جشن قهرمانی بگیرند گفت: خیلی دوست دارم جشن قهرمانی را در کنار هادی بگیریم. بچه ها دست به دست هم داده اند تا این اتفاق بیفتد و قهرمان شویم.

هافبک پرسپولیس درباره برنامه 90 که وی را به عنوان یکی از تاثیرگذارترین نفرات تیم پرسپولیس شناخت تصریح کرد: واقعیت این است که من برنامه 90 را ندیدم چون فیزیوتراپی بودم و شب زود خوابیدم اما وظیفه ام را انجام می دهم و تلاش می کنم که مثمرثمر باشم. تلاش می کنم هواداران را خوشحال کنم.

وی درباره قرعه کشی انتخابی جام جهانی گفت: قرعه خوبی بود. باید رو به جلو باشیم و شرایط مهیا باشد تا مقتدرانه به جام جهانی برویم.

عالیشاه درباره پیش بینی خود از نتیجه دربی اذعان داشت: دربی مقداری با بازی های دیگر فرق می کند. من فکر می کنم تیمی که ریلکس تر و خونسردتر باشد می تواند برنده دربی باشد. این دربی حساسیت بیشتری نسبت به سایر دربی ها دارد و تیم می تواند با انگیزه بالا قبل از دقیقه 90 نتیجه را از آن خود کند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter