در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

نورمحمدی:شوکه هستم؛بایدتیم راجمع کنیم/جام قهرمانی تقدیم به مهردادوهادی

پرسپولیس کلاب : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:امیدوارم بتوانیم  در این 2 روز باقی مانده تا بازی استقلال اهواز تیم را از نظر روحی جمع کنیم چون همه امروز در تمرین از این اتفاق شوکه شده بودند.

رضا نورمحمدی در رابطه با درگذشت مهرداد اولادی اظهار داشت: نمی دانم چه بگویم چون بار دیگر شوک بزرگی به فوتبال ایران به ویژه پرسپولیس وارد شد. در تمرین امروز همه روحیه شان خراب بود و چنین اتفاقی برای دومین بار در طول یک فصل واقعا عجیب است.

نورمحمدی:شوکه هستم؛بایدتیم راجمع کنیم/جام قهرمانی تقدیم به مهردادوهادی
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۶ |
کد خبر : ۵۷۳۹ |
اخبار بازیکنان

 وی ادامه داد: نمی دانم چرا این اتفاقات برای پرسپولیسی ها رخ می دهد. این بچه ها هنوز جوان بودند و آرزوهای زیادی داشتند. مهرداد هم مثل هادی رفت و حال ما را واقعا خراب کرد. من با مهرداد هم چند سالی در پرسپولیس همبازی بودم و از او خاطرات خوبی دارم و نمی خواهم درگذشتش را باور کنم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس همچنین تصریح کرد: متاسفانه یا خوشبختانه چند روز قبل با مهرداد صحبت کردم و به او گفتم که زودتر خودش را در میادین نشان دهد تا به روزهای اوجش بازگردد. فکر می کنم کمی دچار مصدومیت بود. البته در بازی پرسپولیس و ملوان هم مهرداد را دیدیم و امیدوار بودیم که زودتر برگردد اما قسمت طور دیگری بود.

نورمحمدی درباره تاثیر این اتفاق روی پرسپولیس گفت: تا ما می آییم تیم را جمع کنیم، یک اتفاق بد می افتد و همه چیز به هم می ریزد. خیلی از بازیکنان و مربیان پرسپولیس مهرداد اولادی را از نزدیک می شناختند و جزو دوستان او بودند. در واقع مهرداد یک پرسپولیسی دوآتشه بود و واقعا از مرگش شوکه هستم.

وی با اشاره به دیدار تیمش مقابل استقلال اهواز افزود: امیدوارم بتوانیم در این 2 روز باقی مانده تا بازی استقلال اهواز تیم را از نظر روحی جمع کنیم چون همه امروز در تمرین از این اتفاق شوکه شده بودند. من هم الان قصد دارم به بیمارستان بروم و بیشتر از ماجرا خبردار شوم. به هر حال باید مراسم باشکوهی برای مهرداد اولادی برگزار شود؛ دقیقا اتفاقی که برای هادی نوروزی رخ داد.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: امیدوارم بتوانیم در بازیهای آینده نتیجه لازم را بگیریم و جام قهرمانی را بالای سر ببریم. ما امسال باید قهرمان شویم و جام را به هادی نوروزی و مهرداد اولادی تقدیم کنیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان - محمد 218

    ای کاش به احترام روح مهرداد اولادی لیگ یک هفته به تاخیر می افتاد

    چهارشنبه 01 ارديبهشت 1395 - حدود 2 سال قبل
  • مهمان - محمد 218

    ای کاش به احترام روح مهرداد اولادی لیگ یک هفته به تاخیر می افتاد

    چهارشنبه 01 ارديبهشت 1395 - حدود 2 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter