در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

ابهام در وضعیت بنگر برای بازی گسترش/۳ بازیکن مصدوم برمی گردند

پرسپولیس کلاب : پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کمندانی،  ماریچ و خالقی فر می توانند از این هفته با تیم به تمرین بپردازند. 

دکتر علیرضا حقیقت در رابطه با آخرین وضعیت محسن بنگر برای حضور در بازی با گسترش فولاد اظهار داشت: بنگر هنوز شرایط تمرین کردن را ندارد و روزی دو جلسه فیزیوتراپی انجام می دهد. حتی از روز دوشنبه که تمرینات از سر گرفته می شود بنگر نمی تواند در تمرینات گروهی شرکت کند تا زمانی که به او مجوز پزشکی بدهد.

ابهام در وضعیت بنگر برای بازی گسترش/3 بازیکن مصدوم برمی گردند
شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۴ |
کد خبر : ۵۹۴۷ |
اخبار بازیکنان

وی در پاسخ به این سوال که بنگر برای بازی با گسترش آماده خواهد شد یا خیر عنوان کرد: سعی ما بر این است که بنگر را به این بازی برسانیم اما فعلا چیزی قابل پیش بینی نیست. شنیدم خود این بازیکن با زور آمپولq هم شده می خواهد در این بازی به میدان برود اما اگر واقعا شرایطش را نداشته باشد چنین اجازه ای را به او نمی دهیم.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت ماریچ و کمندانی خاطرنشان کرد: لوکا ماریچ مشکل خاصی ندارد و می تواند از دوشنبه با تیم تمرین کند. کمندانی هم بعد از چند جلسه فیزیوتراپی از چند روز آینده به تمرینات گروهی اضافه خواهد شد.

وی درپایان درباره آخرین وضعیت رضا خالقی فر گفت: خالقی فر هم بعد از مدت ها مصدومیت احتمالا به تمرینات گروهی اضافه می شود. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter