در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

محرومیت مسلمان توسط ذوب آهن ممکن نیست/اصلا شکایتی ازپرسپولیس نشده است!

پرسپولیس کلاب : کمیته انضباطی اعلام کرد شکایتی بابت انتقال مسلمان  به پرسپولیس از سوی باشگاه ذوب آهن به این کمیته نرسیده است.

در حالی که باشگاه ذوب آهن امروز در بیانیه ای تهدید کرده در صورت عدم پرداخت طلب 320 میلیون تومانی بابت انتقال محسن مسلمان به پرسپولیس،‌می تواند از حضور این بازیکن در 2 بازی آینده جلوگیری کند اما به نظر می رسد از نظر قانونی این کار امکان پذیر نیست.

محرومیت مسلمان توسط ذوب آهن ممکن نیست/اصلا شکایتی ازپرسپولیس نشده است!
شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۱۱ - ۲۰:۳۵ |
کد خبر : ۵۹۶۲ |
اخبار بازیکنان

در همین رابطه با اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی تماس گرفتیم که وی گفت: من حضور ذهن ندارم و یادم نمی آید که شکایتی بابت حق انتقال مسلمان به پرسپولیس به دست ما رسیده باشد.

همچنین این مساله را از حسین عبداللهی، دبیر کمیته انضباطی جویا شدیم. او در این باره اظهار داشت: من هم یادم نمی آید که شکایتی از سوی ذوب آهن بابت انتقال مسلمان به پرسپولیس انجام شده باشد. در ضمن اگر قرار به محرومیت باشد، باید حکم کمیته انضباطی صادر شده باشد، نه اینکه باشگاهی بتواند این کار را انجام دهد.

وی درباره عدم پرداخت حق رشد صادقیان از سوی پرسپولیس به ذوب آهن گفت: برای پرداخت حق رشد 120 میلیونی بابت انتقال صادقیان به پرسپولیس بیش از یک سال قبل حکمی صادر شده اما اینکه ذوب آهن نتوانسته آن را نهایی کند، به خودشان بستگی دارد. به هر حال احکام انضباطی ضمانت اجرایی دارد و اگر درخواستشان به دست ما برسد،‌ از حضور بازیکن مورد نظر جلوگیری خواهد شد، حتی صادقیان که در تیم دیگری فعالیت می کند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter