در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

امیری:پول نجومی از پرسپولیس نگرفتم/برانکو گفت انتظارات از تو بالاست

پرسپولیس کلاب : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت:انشالله که هواداران   دعا کنند در این روزهای عزیز موفق باشیم. 

وحید امیری بعد از ثبت قراردادش در هیات فوتبال اظهار داشت: قرارداد من دوساله است. انشالله که هواداران دعا کنند در این روزهای عزیز موفق باشیم. 

امیری:پول نجومی از پرسپولیس نگرفتم/برانکو گفت انتظارات از تو بالاست
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۲ |
کد خبر : ۶۹۵۲ |
اخبار بازیکنان

وی درباره ثبت قرارداد بیرانوند افزود: علی آقا هم می آید. من با او تماس گرفتم، کار داشت و او هم می آیند.

مهاجم پرسپولیس تصریح کرد: قرارداد را که قبلا امضا کرده بودم. کار ما شروع شده و کار خیلی سختی داریم. امیدوارم که بتوانیم جواب محبت و حمایت هواداران را بدهیم.

امیری در ادامه بیان داشت: تقریبا دوسال خدمت منصوریان بودم و جا دارد که از ایشان تشکر کنم. فوتبال حرفه ای است و تصمیم گرفتم که به پرسپولیس بیایم. موفقیت خودم را در این تیم دیدم. امیدوارم برانکو به من کمک کند تا خودم را نشان دهم.

وی افزود: خدا را شکر جو تیم خیلی خوب است. واقعا چیزی که در ذهنم بود اینجا فراتر از این است. امیدوارم همین برادری تا آخر فصل و سالیان سال طول بکشد.

مهاجم پرسپولیس درباره رقم قرارداد بالایش خاطرنشان کرد: نه آن چیزی که مردم فکر می کردند نبود. از چند جا پیشنهاد بیشتری داشتم. 

وی درباره اینکه وزیر ورزش اعلام کرده که پرسپولیس و استقلال با مبالغ نجومی بازیکن گرفتند، گفت: کوچکترین بحث مالی با استقلال نداشتم. بحث آمدنم به پرسپولیس بیشتر دلی بود. خدا را شاهد می گیرم که با استقلال اصلا بحث مالی نکردم که خیلی ها فکر می کردم به خاطر مسائل مالی به استقلال نرفتم. انشاالله با دعای خیر مردم روسفید شویم.

امیری درباره پستش و اینکه گفته می شد قرار است جای طارمی بازی کند، افزود: من خودم که با برانکو صحبت کردم گفتم که انتظارات از من خیلی بالاست. خیلی سروصدا شد وقتی به پرسپولیس آمدم. امیدوارم که کمک کنند تا انتظارات مردم را برآورده کنم و به همه خودم را نشان دهم. هرجا برانکو بگوید بازی می کنم. 

وی در پاسخ به این سوال که قول قهرمانی می دهد، اذعان داشت: من قول موفقیت می دهم. صد در صد باید قول قهرمانی بدهیم چون سال گذشته و سال های قبل انتظارات از پرسپولیس بالاست چون هواداران پرشوری دارد و امیدواریم که بتوانیم خواسته شان را برآورده کنیم.

مهاجم پرسپولیس درباره غیبتش در تمرینات گفت: 5،6 روزی بود که مریض بودم و آزمایش ها نشان داد که ویروس وارد بدنم شده ولی الان خوبم و دارم با تیم تمرین می کنم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter