در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کامیابی نیا:بازیکنان جدید از تمرینات برانکو تعجب کرده بودند

پرسپولیس کلاب: هافبک تیم پرسپولیس گفت:بازیکنان باتجربه زیادی را از دست دادیم. 

کمال کامیابی نیا درباره اردوی سرخپوشان در اوکراین اظهار داشت:جا دارد از مسولان باشگاه پرسپولیس و طاهری تشکر کنم.اردویی داشتیم که در طول فصل نشان می دهد که چقدر برای پرسپولیس خوب بوده است.پارسال هم یک اردو به کیش رفتیم و همه انتقاد کردند اما تاثیراتش را در طول فصل دیدیم.

کامیابی نیا:بازیکنان جدید از تمرینات برانکو تعجب کرده بودند
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۰۷:۵۵ |
کد خبر : ۷۱۴۲ |
اخبار بازیکنان

وی ادامه داد:در اواکراین همه چیز خوب بود.از نظر تغذیه و امکانات شرایط خوبی داشتیم.امیدوارم بتوانیم نقاط ضغف و قوت مان را در این اردو بسنجیم.بازی های دوستانه زیادی هم انجام دادیم.در 3 روز دو بازی 90 دقیقه ای انجام دادم و فشار را در بدنم حس کردم.تجربه خوبی هم برای خودم شد که در شرایط بدنسازی ببینم در چه سطحی هستم.

هافبک پرسپولیس درباره شیوه تمرینات تیم زیر نظر برانکو خاطرنشان کرد:بازیکنان جدید از شیوه تمرین برانکو تعجب کرده بودند.آنها می گفتند در طول عمر زندگی ورزشی شان چنین تمریناتی نکرده بودیم.صد در صد پارسال برای من هم اینطوری بود و امسال بدنم آبدیده شده است و عادت کرده ایم.

کامیابی نیا درباره تغییرات به وجود آمده در پرسپولیس برای فصل جدید بیان داشت:بازیکنان با تجربه زیادی را از دست دادیم.البته نفرات جدیدی هم که گرفتیم بازیکنان خوبی هستند.برانکو هم از آنها تعریف کرده و این نفرات می توانند به تیم کمک کنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter