در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

چرا پرسپولیس نگران وضعیت طارمی نیست؟

پرسپولیس کلاب: باشگاه پرسپولیس هیچگونه   نگرانی بابت وضعیت مهدی طارمی و بازی او در لیگ برتر و آسیا ندارد.

در حالی که در برخی اخبار از مشکلات احتمالی بابت عقد قرارداد طارمی با ریزه اسپور سخن به میان آمده اما باشگاه پرسپولیس دغدغه خاطری از این موضوع ندارد.قرارداد وی در سازمان لیگ هم به ثبت رسیده و کارت بازی او هم صادر شده است.

چرا پرسپولیس نگران وضعیت طارمی نیست؟
شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۲ |
کد خبر : ۷۵۶۶ |
اخبار بازیکنان

مرجع حل اختلاف قرارداد مهدی طارمی با تیم ترکیه ای فیفاست و تا مادامی که باشگاه ریزه اسپور به فیفا شکایت نکرده و فیفا در خصوص آن قرارداد رایی صادر نکند بازی کردن این بازیکن هیچ منع و عواقبی ندارد.

یعنی اگر قرار است طارمی بازیکن غیرمجاز تلقی شود و رقبا چه داخلی و چه حتی آسیایی نسبت به وی معترض شوند ابتدا باید ریزه اسپور به فیفا شکایت کند و رای قطعی درباره اثبات تخلف وی صادر گردد آنگاه او حق بازی نخواهد داشت و بازی کردن وی تبعات به دنبال دارد.
در پرونده ای مشابه برونو سزار مهاجم برزیلی سپاهان در تاریخ شانزدهم تیرماه سال 91 با وجود داشتن قرارداد با تیم اصفهانی روانه النصر امارات شد.

سپاهانی ها علیه وی در فیفا طرح دعوی کردند و پرونده وارد فاز حقوقی شد. این بازیکن بعد از آن در سه باشگاه دیگر توپ زد .پرونده در کمیته انضباطی و استیناف فیفا مورد رسیدگی قرار گرفت و طرفین و وکلای آنها به دفعات لایحه دادند . آخر الامر پرونده به دیوان داوری بین المللی ورزش CAS رفت و بعد از چهار سال اخیرا CAS رای به محکومیت سزار و احتمال پرداخت غرامت داد و سزار در همه این سالها مشغول بازی بود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • جوجه ها رو آخر پاییز میشمرن

  یکشنبه 03 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • gif{2} gif{2}

  شنبه 02 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • سلام<br />برای هر چه بهتر شدن بزرگترین سایت هواداری دوستانی که دست به قلم خوبی دارن یا مایل به کمک در زمینه نویسندگی هستن به این آی دی پیام بفرستند<br />safarzadeh15

  شنبه 02 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • gif{2}

  شنبه 02 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter