در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

چراغ سبز برانکو برای بازگشت رضائیان

پرسپولیس کلاب: با توجه به صحبت های اسطوره پرسپولیس  و شماره 8 معروف این تیم با برانکو رامین رضائیان به پرسپولیس نزدیک تر شد.

پس از حضور علی کریمی در اردوی پرسپولیس و دیدارش با برانکو که برای پادرمیانی درمسیر برگشت رامین رضائیان به این تیم صورت گرفت علی پروین هم اعلام کرد در صورت لزوم کمک می کند تا این بازیکن به پرسپولیس برگردد.

چراغ سبز برانکو برای بازگشت رضائیان
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۵ |
کد خبر : ۷۷۲۸ |
اخبار بازیکنان

براساس این گزارش با پادرمیانی شماره 8 معروف پرسپولیس و همچنین صحبت های اسطوره این تیم به نظر می رسد برانکو ایوانکوویچ درصدد برآمده تا مسیر بازگشت رضائیان به این تیم را هموار کند.

بر این اساس و با توجه به اینکه شب گذشته هم مشخص شد پرسپولیس همچنان با مشکل گلزنی که در اوایل فصل گذشته با آن دست به گریبان بود مواجه است از اردوی این تیم خبر می رسد که به احتمال زیاد گولچ از لیست پرسپولیس خارج می شود تا جا برای بازگشت رضائیان باز شود.

برانکو امیدوار است تا با این تغییرات مشکل پرسپولیس برطرف و توقع هواداران این تیم برآورده شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • سوای رفتار غلط و غیر حرفه ای رامین و طارمی ..یه چیزی تو باشگاه لحاظ نمیشه ..اونم اموزش بازیکنای جدید و گاها کم تجربه برای حضور تو تیمه...باید بهشون درست اموزش بدن که کجا اومدن و مسولیتهاشون چیه و چه رفتارایی رو باید انجام بدن یا ندن..امیدوارم این اتفاقا درسی باشه برای مدیرای باشگاه که رو افکار بازیکنها هم کار کنن تا شاهد این اتفاقا نباشیم

  سه شنبه 12 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • این عکسه هیچ ربطی به این خبر نداره gif{}41

  سه شنبه 12 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br />علی کریمی رامین رو فالو کرد و بخشید ، ما هواداران هم باید ببخشیمش gif{}27 <br /><br />حمله همه جانبه هواداران پرسپولیس به این پیج ها برای بازگشت رامین رضاییان gif{2} <br /><br />باید فشار بیاریم تا باشگاه مجبور بشه رامین رو برگردونه gif{2} <br /><br />وگرنه رامین می ره تو تیم یکی از رقیبامون. :-* <br /><br />اینستاگرام برانکو: ivankovic_branko<br /><br />اینستاگرام هدایتی: hosseinhedayatidoolabi<br /><br />اینستاگرام کریم باقری: karimbagherii6<br /><br />اینستاگرم علی کریمی: aliiiiiiiikarimi8<br /><br />اینستاگرام رامین رضاییان: raminrezaeian<br /><br />اینستاگرم علی پروین: aliparvin07<br /><br />اینستاگرم حسیین خبیری: khabiri.hossein<br /><br />اینستاگرام باشگاه پرسپولیس: fcperspolis_official<br /><br />pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" alt="http://8pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

  سه شنبه 12 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
 • gif{2}

  سه شنبه 12 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter