در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

فقط برانکو و خوردبین در جریان حضور بازیکنان بودند/ پای نفر سوم در میان نبود

پرسپولیس کلاب: با بالا گرفتن انتقادات از حضور دو بازیکن اوکراینی در پرسپولیس،  مدیربرنامه های این بازیکنان به بیان شرایط حضورشان در پرسپولیس پرداخت.

دوربین سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به سراغ مدیربرنامه‌های ولادیمیر پریمیوف و الکسی پلی‌یانسکی دو بازیکن اوکراینی رفت و فیلم مصاحبه با این فرد را در سایت خود منتشر کرد.

فقط برانکو و خوردبین در جریان حضور بازیکنان بودند/ پای نفر سوم در میان نبود
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ - ۱۹:۲۶ |
کد خبر : ۷۷۵۸ |
اخبار بازیکنان

مدیربرنامه های دو بازیکن اوکراینی با بیان اینکه قرار است یک شفاف‌سازی انجام بدهد، گفت: وقتی پرسپولیس در اوکراین بود، من هم در اوکراین حضور داشتم. چون خودم استعداد یاب یک باشگاه بودم و از بچگی علاقه زیادی به پرسپولیس داشتم، به اردوی این تیم سری زدم و سراغ محمود خوردبین را گرفتم.

وی ادامه داد: به خوردبین گفتم اگر بتوانم در بحث معرفی چند بازیکن کمکی کنم، بسیار خوشحال می‌شوم. خوردبین گفت تصمیمات در این رابطه توسط برانکو گرفته می‌شود. من هم دو بازیکن به برانکو معرفی کردم که در تیم متالیست خارکوف اوکراین بازی می‌کردند. البته به خاطر شرایط حاکم بر کشور اوکراین این تیم منحل شده است اما من شناخت خوبی از فوتبال اوکراین و این فوتبالیست‌ها داشتم.

مدیربرنامه‌های دو بازیکن اوکراینی افزود: برانکو به من گفت فرصت بدهید که ماجرا را بررسی کنم و این موضوع نیز امری کاملا طبیعی است. البته به خاطر نزدیکی دو کشور اوکراین و کرواسی، برانکو شناخت کاملی از وضعیت داشت. سرمربی پرسپولیس بعد از بررسی‌هایش با من تماس گرفت و گفت بروم و با مسئولان باشگاه صحبت کنم. قرار شد بازیکنان اوکراینی بعد از اتمام اردوی اوکراین به تهران بیاند و به تیم اضافه شوند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه کسانی در انتقال بازیکنان اوکراینی نقش داشتند، افزود: من در این مدت فقط با خوردبین و برانکو صحبت کردم و طرف سومی در میان نبود. با هیچ فرد دیگری صحبت نکردم. شما شفاف با مربی مذاکره می‌کنید و مربی می‌گوید بازیکن را می‌خواهد یا نه. برانکو جواب مثبت داد و من هم الان خیلی هم خوشحالم که بازیکنان با کیفیت به پرسپولیس دادم.

مدیربرنامه‌های دو بازیکن اوکراینی در پایان خاطرنشان کرد: من این بازیکنان را می‌شناسم. بازیکنی که در شاختار دونتسک اوکراین بوده، حتما کیفیت بالایی دارد که برانکو نیز این مسئله را تائید کرده است. برانکو هم خودش را زیر سوال نمی‌برد. مطمئن باشید زمان همه چیز را ثابت می‌کند. آنها یک هفته است که در تیم هستند و حالا نمی‌توان حرفی زد ولی می‌دانم که این دو بازیکن خودشان را نشان می‌دهند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • <br />ذوب آهن و سپاهان کمین کردن برای رامین رضاییان :-| <br /><br />نباید بزاریم رامین از پرسپولیس بره و یکی از رقیبمان رو قوی بشه! gif{}21 <br /><br />حمله همه جانبه پرسپولیسی ها به پیج های زیر برای بازگشت رامین رضاییان gif{2} <br /><br />پارسال لجبازی شد و سید جلال رو نگرفتیم و چوبش رو پرسپولیس خورد. :-| <br /><br />نباید بزاریم باز هم این لجبازی این دفعه سر رامین رضاییان به پرسپولیس ضربه بزنه. :sad: <br /><br />چطور برای ربیع خواه (!) جا هست اما برای دفاع راست تیم ملی جا نداریم؟ :-| <br /><br />باید فشار بیاریم تا باشگاه مجبور بشه رامین رو برگردونه gif{2} <br /><br />وگرنه رامین می ره تو تیم یکی از رقیبامون. :-* <br /><br />اینستاگرام رامین رضاییان: raminrezaeian<br /><br />اینستاگرام برانکو: ivankovic_branko<br /><br />اینستاگرام هدایتی: hosseinhedayatidoolabi<br /><br />اینستاگرام کریم باقری: karimbagherii6<br /><br />اینستاگرم علی کریمی: aliiiiiiiikarimi8<br /><br />اینستاگرم علی پروین: aliparvin07<br /><br />اینستاگرم حسیین خبیری: khabiri.hossein<br /><br />اینستاگرام باشگاه پرسپولیس: fcperspolis_official<br /><br />pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" alt="http://8pic.ir/images/wjn95wbmt8409ljtjvat.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" /><br />

    جمعه 15 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
  • gif{2}

    پنج شنبه 14 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter