در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

ربیع خواه:برانکو من را ریکاوری کرد

پرسپولیس کلاب: مدافع تیم پرسپولیس گفت: برادرم بیشتر سعی  می کند انتقاداتش را از من را بگوید و حرف هایی می زند که واقعا برایم ارزشمند است.

محسن ربیع خواه درباره پیروزی سرخپوشان مقابل صبا اظهار داشت:بازی سختی بود اما خدا را شکر می کنم که به یک سه امتیاز مهم رسیدیم.حریف بازیکنان باتجربه زیاد داشت.با حضور تماشاگران و حمایت های آنها،پرسپولیس از حریفانش یک گل جلو هست و خوشحالم در این مقطع فصل صدرنشین هستیم.

ربیع خواه:برانکو من را ریکاوری کرد
شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۱۸:۵۷ |
کد خبر : ۷۸۹۵ |
اخبار بازیکنان

البته فصل الان تمام نمی شود و به طور حتم همه هدف مان این است که دل هواداران را شاد کنیم. 

وی درباره روند خود که به حضورش در ترکیب اصلی پرسپولیس انجامیده است گفت:من سعی می کنم و باید بازی به بازی بهتر شوم.واقعا بعد از بازی فولاد خیلی سختی کشیدم.بعد از آن بازی برانکو خیلی به من لطف داشت و اعتماد کرد و با صحبت هایش من را ریکاوری کرد.از او ممنون هستم و همه وجودم را برای موفقیت پرسپولیس می گذارم.

مدافع پرسپولیس درباره اینکه فرهاد ربیع خواه برادرش سابقه حضور در این تیم را داشته و اینکه او چه توصیه ای برای وی دارد بیان داشت:برادرم گنجینه خوبی برای من هست و واقعا نکات خوبی را برایم می گوید.او بیشتر سعی می کند انتقاداتش را از من را بگوید و حرف هایی می زند که واقعا برایم ارزشمند است.

ربیع خواه افزود:در این مدت که در پرسپولیس حضور دارم جو بسیار خوبی در تیم هست.بازیکنان بزرگ تیم واقعا کمک زیادی به من کرده اند و ارتباط صمیمی میان ما وجود دارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter