در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

گلزن امیدهای پرسپولیس مقابل استقلال کیست؟

پرسپولیس کلاب : شاهین طاهرخانی که گاها با نظر برانکو به تیم بزرگسالان پرسپولیس منتقل می‌شود موفق شده در بازی مقابل امیدهای استقلال تاکنون 2 گل به ثمر برساند.

کاپیتان تیم جوانان پرسپولیس چند صباحی است که مورد توجه سرمربی سرخ‌ها قرار گرفته و بعد از اردوی اوکراین با دعوت برانکو به تمرین با این تیم پرداخت. سرمربی سرخ‌ها در دیدار برابر پرسپولیس قائمشهر از این بازیکن در ترکیب خود استفاده کرد که با به ثمر رساندن 2 گل و انجام حرکات تکنیکی، مورد تمجید برانکو نیز قرار گرفت.

گلزن امیدهای پرسپولیس مقابل استقلال کیست؟
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۶/۱۱ - ۰۰:۳۵ |
کد خبر : ۸۰۵۲ |
اخبار بازیکناناین بازیکن که گلزن برتر  نوجوانان پرسپولیس به حساب می‌آید در دیدار برابر امیدهای استقلال هم  تا اینجا که هنوز بازی در جریان است و دقیقه 75 خود را پشت سر می‌گذارد، ستاره میدان بوده و موفق شده با به ثمر رساندن دو گل باعث برتری پرسپولیس مقابل رقیب دیرینه‌اش در رده‌های سنی پایین‌تر شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • مهمان - Erin

  دوشنبه 27 شهریور 1396 - حدود 9 ماه قبل
 • مهمان - Stacy

  gratis spel kungen faktum paus känsla sluta spela casino

  پنج شنبه 09 شهریور 1396 - حدود 9 ماه قبل
 • <br />اتحاد پرسپولیسی ها در آستانه بازی های حساس gif{2} <br /><br />[img]pic.ir/images/l6autj46ta9qxzbnrvxa.jpg" alt="http://8pic.ir/images/l6autj46ta9qxzbnrvxa.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />pic.ir/images/l6autj46ta9qxzbnrvxa.jpg" alt="http://8pic.ir/images/l6autj46ta9qxzbnrvxa.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />[/img]

  سه شنبه 16 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • <br />نظرات پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس درباره بازگشت رامین رضاییان :<br /><br /># علی پروین : موضوع رضاییان حل می شود و به پرسپولیس باز می گردد.<br /><br /># علی کریمی : بازگشت رامین به پرسپولیس مثمرثمر است.<br /><br /># رهبری فرد : رضاییان بهترین دفاع راست ایران است. بازگشت او به پرسپولیس کمک می کند.<br /><br /># رضا شاهرودی: رضاییان قتل که نکرده، ۱۰ بار هم عذرخواهی کرده است. <br /><br /># فرشاد پیوس : پرسپولیس نیاز مبرمی به رضاییان دارد. برانکو بگذارد او برگردد.<br /><br /># فنونی زاده : رضاییان برگردد شرایط پرسپولیس بهتر می‌شود.<br /><br /># ابوالقاسم پور : پرسپولیس با رضاییان قوی تر می شود.<br /><br /># حمید درخشان : برانکو منافع باشگاه را در نظر بگیرد و بگذارد رضاییان برگردد.<br /><br /># ناصر ابراهیمی : مسئولان پرسپولیس ، رضاییان را ببخشند.<br /><br /># پنجعلی : رامین با اتفاقاتی که رخ داد تنبیه شد و بد نیست که او را به پرسپولیس برگردانند.<br /><br /># خوردبین : با برگشتن رامین ، پرسپولیس برای آسیا هیچ مشکلی نخواهد داشت.<br /><br />pic.ir/images/aljodjvgoxiqdzl5brrq.jpg" alt="http://8pic.ir/images/aljodjvgoxiqdzl5brrq.jpg" style="max-width:300px;max-height:300px;" />

  شنبه 13 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل
 • مهمان - Sina55

  ماشالا

  جمعه 12 شهریور 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter