در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

پندار خمارلو

مهلت ۱۰ روزه گولج امروز به پایان می‌رسد/ چیزی در پرسپولیس گم نمی‌شود

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: ریال به ریال پول‌های ورودی و خروجی به باشگاه پرسپولیس ثبت می‌شود و چیزی گم شدنی نیست.
مهلت ۱۰ روزه گولج امروز به پایان می‌رسد/ چیزی در پرسپولیس گم نمی‌شود
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۴ |
کد خبر : ۸۲۱۸ |
اخبار بازیکنان

پرسپولیس کلاب: پندار خمارلو در خصوص آخرین وضعیت آنتونی گولج مدافع تیم پرسپولیس که از حضور در  ایران امتناع کرده گفت: کارها در حال برنامه‌ریزی است و هنوز اتفاق جدیدی رخ نداده است. ما نامه زده‌ایم که او در تمرینات شرکت نکرده است و برای فسخ قرارداد این بازیکن باید روال قانونی طی شود. این طور نیست که یک روزه بتوانیم قراردادش را فسخ کنیم. 

 

وی درباره اینکه در قرارداد گولج بندی بوده که اگر 10 روز بدون هماهنگی در تمرینات غیبت کند باشگاه می‌تواند قراردادش را فسخ کند و امروز این 10 روز به پایان رسیده اظهار داشت: به هر حال در هر قراردادی بندهای مختلفی وجود دارد و ما هم می‌دانیم که امروز مهلت 10 روزه گولج به پایان رسیده است. قطعا این مسئله را به اطلاع مسئولان فیفا خواهیم رساند تا یک تصمیم قانونی و درست بگیریم. 

 

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه برخی از رسانه‌ها مدعی شدند که گولج می‌تواند از پرسپولیس شکایت کند تصریح کرد: من هم می‌توانم از شما شکایت کنم اما مهم این است که این شکایت چقدر صحت داشته باشد و به آن رسیدگی می‌شود یا نه. گولج از مبلغ قراردادی که طلب داشته مقداری گرفته و همان طور که بازیکنان دیگر از باشگاه طلب دارند او هم طلب داشته است اما این طور نبوده که هیچ پرداختی به این بازیکن نداشته باشیم و او بخواهد شکایت کند. 

 

خمارلو افزود: این موضوع را هم باید بگویم که در خصوص بحث 170 هزار دلاری که درباره آن صحبت می‌شود آقای طاهری روز گذشته پاسخ کامل و مستندی داد چرا که هیچ چیزی در پرسپولیس گم نمی شود و همه چیز مشخص است. مطمئن باشید ریال به ریال هزینه‌ها و درآمدهای باشگاه ثبت می‌شود و یکسری حرفها درست نیست. 

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter