در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

امبر باقری

کریم باقری با این پسر،شماره ۶ را از تیم نکونام پس می‌گیرد؟/عکس

امیر باقری حالا در تیم امیدهای پرسپولیس فیکس بازی می‌کند.
کریم باقری با این پسر،شماره 6 را از تیم نکونام پس می‌گیرد؟/عکس
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۹ |
کد خبر : ۸۲۲۸ |
اخبار بازیکنان

پرسپولیس کلاب: پیش بینی های کریم باقری بعد از پایان دوران فوتبالش حالا یک به یک اشتباه از آب در می آیند. او که با اطمینان می گفت هیچ وقت بعد از پایان فوتبالش ، مربی نمی شود ، حالا 3 سالی است که دارد در پرسپولیس روی نیمکت می نشیند. 

 

آقا کریم بعد از تمام شدن فوتبالش ، مدتی واقعا قصد داشت مربیگری نکند اما دید فارغ از آورده مالی این حضور که اقلا برای او خیلی هم زیاد نیست ، با نبودن ، تنها به فراموشی سپرده می شود پس پا روی عقایدش گذاشت و آمد که مربی باشد. حالا این قدر عوض شده که می خواهد کلاس های مربیگری اش را هم تکمیل کند و حتی مرد اول نیمکت تیمش باشد.

 

این اما تنها چیزی نیست که او پیشتر برای انجامش مخالف بوده. فرزندش امیر حالا فوتبالیست شده و در تیم امیدهای پرسپولیس بازی می کند. او روز گذشته یکی از 11 بازیکنی بود که در برابر تیم برانکو 6 گل خوردند اما این آغازی است برای او و هم بازی هایش برای شروع یک مسیر موفق. امیر که پیشتر همراه پدرش در تیم ستارگان 98 هم بازی کرده و تقریبا همه جا کنارآقا کریم است ، دارد آماده می شود برای بازپس گیری شماره 6 تیم ملی که ابتدا به نکونام و بعد به سعید عزت اللهی رسیده است. راستی امیر به موفقی سعید عزت اللهی در مقیاس با پدرش می شود یا به سرنوشت بازیکنانی مثل آتیلا حجازی یا محمد پروین دچار می شود؟

کریم باقری با این پسر،شماره 6 را از تیم نکونام پس می‌گیرد؟/عکس

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter