در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

فرناندو گابریل

مدیربرنامه‌های گابریل: او حکمی علیه پرسپولیس نگرفته است

مدیربرنامه‌های هافبک برزیلی پرسپولیس در فصل چهاردهم گفت که این بازیکن حکمی علیه باشگاه پرسپولیس نگرفته است.
مدیربرنامه‌های گابریل: او حکمی علیه پرسپولیس نگرفته است
شنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۴ |
کد خبر : ۸۲۹۵ |
اخبار بازیکنان

پرسپولیس کلاب: در روزهای اخیر،‌ خبرهایی مبنی بر شکایت گابریل فرناندو از باشگاه پرسپولیس مطرح شده است. گابریل بازیکن برزیلی است که در زمان سرمربیگری حمید درخشان، به مدت نیم فصل به پرسپولیس آمد و به خواسته برانکو ایوانکوویچ از لیست تیم برای فصل پانزدهم کنار گذاشته شد. برانکو با بیان این مطلب که گابریل با اعتراض به تعویضش بی‌انضباطی کرده،‌ این بازیکن را از لیست فصل گذشته خود کنار گذاشت.

 

آن زمان که گابریل از ایران رفت، مشخص بود بابت دریافت مطالباتش می‌خواهد از پرسپولیس شکایت کند. همین اتفاق هم افتاد و کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در فیفا، با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس، از مسئولان این باشگاه درخواست کرد تکلیف این بازیکن را مشخص کنند. مدیران پرسپولیس نیز با دعوت از مدیربرنامه‌های گابریل، با او بر سر پرداخت مطالباتش به توافق رسیدند.

 

مدیربرنامه‌های این بازیکن گفت: همان زمان که جلسه با مسئولان باشگاه برگزار شد،‌ توافق کردیم که طلب 120 هزار دلاری گابریل به صورت اقساطی پرداخت شود. به همین خاطر باشگاه چند قسط را پرداخت کرد که حدود 40 هزار دلار بود. به زودی نیز قسط جدیدی به حساب گابریل پرداخت خواهد شد و مشکلی بابت این قضیه وجود ندارد.

 

او در واکنش به انتشار خبر حکم جدیدی که گابریل علیه باشگاه پرسپولیس گرفته، عنوان کرد: این خبر را تایید نمی‌کنم چون چنین چیزی واقعیت ندارد. ما توافق کردیم و تا به حال، هیچ اختلافی در این توافق به وجود نیامده است. گابریل نیز نه شکایت جدیدی از باشگاه کرده و نه حکمی علیه پرسپولیس گرفته است. امیدوارم دیگر از این دست شایعات که باعث نگرانی هواداران پرسپولیس می‌شود، به وجود نیاید.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter