در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

علی خدایی

خدایی: یک رده سنی پائین آمدم تا دوباره در تیم پرسپولیس بازی کنم

بازیکن تیم نوجوانان پرسپولیس گفت: سال 90 توسط پرسپولیس کشف شدم و به تیم ملی راه پیدا کردم. برای اینکه به پرسپولیس برگردم یک رده سنی پائین آمدم.
خدایی: یک رده سنی پائین آمدم تا دوباره در تیم پرسپولیس بازی کنم
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۴ |
کد خبر : ۹۱۶۱ |
اخبار بازیکنان

پرسپولیس کلاب: علی خدایی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: من از بچگی در پرسپولیس بزرگ شدم. با اینکه در رده جوانان نیروی زمینی بازی می‌کردم، آقای هاشمی که گفت: معطل نکردم و نیم فصل یک رده سنی پائین آمدم تا بتوانم در پرسپولیس بازی کنم. البته جدا از آن، هوادار پرسپولیس بودم. باید بگویم آقای هاشمی بود که سال 90 من را کشف کرد و با اینکه 12 سال داشتم به من در تیم 14 ساله‌های پرسپولیس بازی داد و باید لطف ایشان را جبران می‌کردم.

 

وی ادامه داد: الان 5 گله هستم چون از نیم فصل آمدم. پست اصلی من نوک حمله است ولی در همه پست‌ها از من استفاده می‌کنند. در بازی آخر هافبک دفاعی بودم. در نیروی زمینی چپ بازی می‌کردم و به همین دلیل خیلی موقعیت گل نداشتم. سال اول و دومی که در تیم نونهالان پرسپولیس بازی کردم، با 25 و 45 گل آقای گل بازی‌ها شدم. 45 گل را هم در 20 بازی زدم. 13 ساله بودم که به تیم ملی 14 سال (نونهالان) دعوت شدم و تا اردوی آخر بودم و در همان نونهالان به تیم ملی نوجوانان هم دعوت شدم ولی چون جثه‌ام هنوز کوچک بود، خط خوردم.

 

خدایی اظهار داشت: تیم‌های پایه پرسپولیس امسال با مدیریت آقای قنبرپور و آقای طاهری خیلی خوب شده است. امکانات، زمان و تمرینات به جای خود است. از نظر فنی هم که نیاز به گفتن نیست، کادر خوبی داریم.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter