در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

اکران ۵۰سالگی پرسپولیس دوباره کلیدخورد/مخالفت باشگاه،اصرارتهیه کنندگان

پرسپولیس کلاب : مدیر اجرایی مراسم اکران فیلم پنجاه سالگی پرسپولیس  اعلام کرد این مراسم دوشنبه از ساعت 19 تا 23 در هتل اسپیناس تهران برگزار خواهد شد. 

 

در حالی که باشگاه پرسپولیس بارها در هفته های قبل از اکران فیلم 50 سالگی این باشگاه ابراز بی اطلاعی کرده و آن را منوط به داشتن مجوز از سوی باشگاه کرده، به نظر بار دیگر مسئولان اکران این فیلم قصد دارند مراسمی را در این باره برگزار کنند. 

اکران 50سالگی پرسپولیس دوباره کلیدخورد/مخالفت باشگاه،اصرارتهیه کنندگان
شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۹ |
کد خبر : ۴۳۴۹ |
اخبار حواشی

عبدالله تفرشی، مدیر اجرایی مراسم اکران فیلم جشن پنجاه سالگی پرسپولیس در این باره به کاپ گفت: ما قرارداد رسمی داریم که وزارت ارشاد صادر کرده و می توانیم اکران فیلم را برگزار کنیم. قرار است 40 درصد سود این برنامه به حساب پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس واریز شود تا دیگر افراد این چنین مشکلی نداشته باشند. 

وی ادامه داد: اگر این گونه باشد که یک قرارداد بعد از حضور  مدیرعامل جدید فسخ شود پس الان باید قرارداد برانکو با باشگاه فسخ شده باشد. چراکه این قرارداد در زمان نژادفلاح بسته شده است.

تفرشی در پایان گفت: ما در زمان محمد رویانیان تمامی موارد حقوقی و اداری این موضوع را انجام داده ایم و این درست نیست که علی اکبر طاهری بگوید ما اجازه پخش این مستند را نمی دهیم. شرکت رایان راهید ایرانیان تمامی مجوزها را گرفته و مراسم برگزار خواهد شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter