در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

استتوس: فرصت انتقام

پرسپولیس کلاب : یکی که شبیه ما نیست و باید شکل خودمان بشود. یکی که غلط کرده حرف از بزرگتری زده؛ پس آسفالت اش می کنیم تا بفهمد.

رسانه های ورزشی همه تلاش شان را کردند . این فرصتی یگانه برای انتقام گرفتن از یکی است که بلاتر از حد تصور ما به درخششی بی وقفه مشغول است ؛ یکی که شبیه ما نیست و باید شکل خودمان بشود . یکی که غلط کرده حرف از بزرگتری زده ؛ پس آسفالت اش می کنیم تا بفهمد.

استتوس: فرصت انتقام
جمعه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۱ |
کد خبر : ۴۹۵۶ |
اخبار حواشی

همین هم هست که 4 روز پشت سر هم ؛ تیتر های یک سایت ها وروزنامه ها و حتی تیتر یک هایشان درباره موضوع بی اهمیت بزرگتری – کوچکتری بوده است و طبعا طرفهای مصاحبه همه آدم هایی که بزرگی و کوچکی سرشان می شده و عمرا شکل مهدی طارمی ادعای بزرگتری کرده باشند . این عقده گشایی و میل به سرکوب از هرجایی که درآمده ، می رسد به اولین مسابقه پیش روی مهدی طارمی تا لابد با اولین توپی که توی دست گلر حریف آرام بگیرد ، جماعت به هم نگاهی بیندازند و پیروز مندانه از ناکامی کسی که گنده تر از دهانش حرف زده خوشحال باشند ... البته این داستان طرف دیگری هم دارد ؛ این که یک نفر با همه مشکلات و بالا و پایین های طبیعی روحی و خلقیاتی که ممکن است دوستش نداشته باشیم ، به پیش روی ستاره منشانه اش ادامه دهد . روزی که رسیدن اش آنقدر هم غیر محتمل نیست . روزی که حساب بزرگی و کوچکی تمام شده و همه ذهن شان را خرج ساختن یک تیتر بهتر برای گلزنی ستاره لیگ می کنند ؛ روزی که به نشانه بی اعتباری مطالب اخلاق گرا و تلاش هایی که می خواست ته اش به اثبات بزرگتری بزگترهای بی بته پرسپولیس برسد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter