در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

شش چالش عجیب برانکو با طارمی/ آخر این داستان چیست؟

پرسپولیس کلاب:سنگين ترين تبعات اعتصاب دوشنبه پرسپوليسي‌ها متوجه مهدي طارمي شد.

بازيكني كه در درفشي‌فر از جمله عجيب «من بزرگتر پرسپوليس هستم» استفاده كرد و انتقادات زيادي را به جان خريد. طارمي البته بعدتر عذرخواهي هم كرد، اما نتوانست زهر اين اظهارنظر باورنكردني را بگيرد. از همه بدتر اينكه ديروز و با از سرگيري تمرينات سرخپوشان، برانكو هم عليه طارمي موضع گرفت و گفت رفتار او را تاييد نمي‌كند.

 

شش چالش عجیب برانکو با طارمی/ آخر این داستان چیست؟
جمعه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۹ |
کد خبر : ۴۹۵۸ |
اخبار حواشی

 

شكاف بين پديده و پروفسور؟

به نظر مي‌رسد مهاجم بوشهري سرخپوشان خيلي بيشتر بايد مراقب رفتارهايش باشد. او تا اينجاي فصل عالي عمل كرده، اما ممكن است لغزش در اين مقطع سرنوشت‌ساز، همه رشته‌هاي او براي پرسپوليس را پنبه كند و خاطره بدي از وي در ذهن هواداران به جا بگذارد. برانكو امسال نشان داده به هيچ‌وجه با بي‌انضباطي كنار نمي‌آيد، اما شايد او بيشترين مداراي ممكن را در مورد همين مهدي طارمي به خرج داده باشد. آنچه بعد از اعتصاب پيش آمد، در حقيقت چندمين چالش جدي برانكو و آقاي گلش در اين فصل بوده است. اگر بخواهيم از آخر به اول بشماريم، بايد به نشست خبري پيش از بازي سرخپوشان با سايپا برگرديم. پروفسور آن روز از دردناك بودن غيبت طارمي حرف زد و از او به خاطر دو اخطار مفتي كه برابر ذوب و فولاد گرفته بود انتقاد كرد. سرمربي كروات سرخپوشان مدعي بود در اين مورد به طارمي هشدار خواهد داد، اما پيش از آنكه موعد تذكر او به طارمي فرا برسد، استاد در حاشيه اعتصاب پرسپوليسي‌ها دسته گل ديگري به آب داد و با خبرنگاران درگير شد. مورد قبلي اما به پيش از مسابقه سرخپوشان با فولاد برمي‌گردد. در تمرينات قبل از اين مسابقه، طارمي و نوراللهي كه هم‌اتاقي هستند چند دقيقه‌اي ديرتر سر تمرين آمدند. برانكو به همين دليل و احتمالا دلايل ديگر نوراللهي را از ليست 18نفره خط زد، اما طارمي را فيكس بازي داد. نقل قول تاييد نشده‌اي از برانكو در مورد دليل عدم برخورد با طارمي در اين مورد وجود دارد: «نمي‌خواهم با نيمكت‌نشين كردن او، تيمم را تنبيه كنم.» اولين چالش اين دو نفر اما مربوط به پيش از داربي رفت است. سرخپوشان يك هفته قبل از شهرآورد بايد با ملوان بازي مي‌كردند. برانكو براي آن بازي طارمي را در ليست 18نفره قرار نداد. خيلي‌ها عقيده داشتند او از دو اخطاره بودن طارمي ترسيده و نگران شده اين بازيكن با دريافت يك كارت ديگر داربي را از دست بدهد، اما محمود خوردبين عقيده داشت سكونشيني طارمي به مسايل انضباطي برمي‌گردد. در آن زمان هيچكس متوجه اصل ماجرا نشد و نفهميد پشت پرده خط خوردن طارمي چيست، اما به طور كلي اينطور به نظر مي‌رسد كه آقاي گل بوشهري ليگ كه اتفاقا بازيكن محجوب و خوش‌اخلاقي هم به شمار مي‌آيد، كم‌كم دارد حوصله برانكو را سرمي‌برد و اين ممكن است براي خود مهدي و البته مجموعه پرسپوليس، تبعات جبران‌ناپذيري داشته باشد.

دو پنالتي دردسر ساز

غير از موارد بالا، طارمي اين فصل دو بار هم بعد از پنالتي‌هايي كه گرفته و خودش نزده، گوشت تلخي كرده است. او هفته هفتم بعد از پيروزي پرسپوليس بر تراكتورسازي در تبريز، از اينكه زدن ضربه پنالتي به بنگستون سپرده شده بود گلايه داشت و با ذكر اين نكته كه خودش پنالتي‌زن اول سرخپوشان است، علنا ناراحتي‌اش را ابراز كرد. دفعه بعدي هم به بازي برگشت با ذوب‌آهن برمي‌گردد. در فولادشهر قرار شد اگر پنالتي به دست آمد، محسن بنگر آن را بزند. طارمي پنالتي‌اش را گرفت، اما كمال كاميابي‌نيا آن را خراب كرد تا جدي‌ترين ناراحتي از خود طارمي سر بزند. گفته مي‌شود برانكو بعد از اين اتفاق، در رختكن از طارمي انتقاد كرده بود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • بابا جمع کنین اینبساطو سایت خودمون بیشتر داره حاشیه سازی میکنه برا تیم آقای مدیر سایت بجای اینکه جلوی حاشیه رابگیری این چه مطالبیه که میذاری؟

    حدود 2 سال قبل
  • بابا جمع کنین اینبساطو سایت خودمون بیشتر داره حاشیه سازی میکنه برا تیم آقای مدیر سایت بجای اینکه جلوی حاشیه رابگیری این چه مطالبیه که میذاری؟

    حدود 2 سال قبل

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter