در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

واکنش سجادی به نارنجک های دردسرسازی که در بازی پرسپولیس ترکید

پرسپولیس کلاب : معاون وزیر ورزش می گوید کاری که در بازی پرسپولیس و تراکتور افتاد، زشت بود. 

 

نصرالله سجادی درباره سه نارنجکی که در بازی پرسپولیس و تراکتور مقابل چشمان ماموران امنیتی Afc و یوفا افتاد توضیحاتی می دهد. او که به برنامه ورزش و مردم رفته بود، در این باره می گوید: «همین که تماشاگران به ورزشگاه می روند اتفاق خوبی است ولی یک اتفاق هایی افتاد که خوب نبود.

 

واکنش سجادی به نارنجک های دردسرسازی که در بازی پرسپولیس ترکید
جمعه | ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۸ |
کد خبر : ۵۱۸۰ |
اخبار حواشی

ما دو سال بود که چنین چیزهایی را نداشتیم ولی متاسفانه در آن بازی این اتفاق ها افتاد. مسئولان مشغول مطالعه و بررسی هستند که چرا دوباره بعد از دو سال نارنجک در ورزشگاه زده شد.»
سجادی ادامه می دهد: «این اتفاق ها خوب نیست. خوب نیست که تماشاگران ما از دیدن بعضی از بازی ها محروم شوند. خود تماشاگران بهترین افراد برای رعایت نظم هستند. ما نمی توانیم 20 هزار مامور در ورزشگاه بگذاریم که 80 هزار نفر را کنترل کنند.» او همچنین می گوید: «این کار زشتی بود که انجام شد. البته طبق حرف های آقای تاج این اتفاق ها در فوتبال طبیعی است ولی به نظر ما نباید چنین چیزی در ورزشگاه باشد. در مجموع کار خوبی نیست و حتی ممکن است صدمه خوردن بعضی ها شود. میدان مسابقه جای این کارها نیست.»
سجادی البته اشاره می کند که تماشاگران تبریزی و اصفهانی به خوبی از تیم های خارجی میزبانی کردند و به همین دلیل خیال آنها از این بابت راحت است. معاون وزیر در پاسخ به این سوال که اگر بعد از فشار عربستانی ها بازی های ایران و تیم های این کشور در جای دیگری برگزار شود، می گوید: «ما گفتیم که باید مسابقات در ایران برگزار شود. فدراسیون فوتبال هم این را کتبا اعلام کرده است.» سجادی ادامه می دهد: «فیفا شعاراش این است که سیاست در ورزش دخالت نکند. اینجا ولی می بینم که دخالت می کند. ما میزبان خوبی بوده ایم و در فروردین سال بعد میزبان بازی های عراق هم خواهیم بود. وقتی فیفا این میزبانی را به ما می دهد یعنی قبول مان دارد. اگر ایران نا امن بود می گفتند بازی در ترکیه برگزار شود یا کشور دیگری. در هر صورت بهانه های عربستان مورد قبول نیست.»

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter