در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

آنچه بر سر مزار هادی در روز نخست سال گذشت

پرسپولیس کلاب : خانواده هادی نوروزی به هنگام تحویل سال نو و پس از  آنکه پدر هادی عیدی اش را روی مزار پسرش گذاشت گریستند.

 

همسر و فرزندان هادی نوروزی و برادرش مهدی پس از حضور در برنامه نوروزی علی ضیا راهی کپورچال شده و حول و حوش ساعت پنج بامداد به جمع دیگر اعضای خانواده نوروزی بر سر مزار کاپیتان فقید پرسپولیس پیوستند.

آنچه بر سر مزار هادی در روز نخست سال گذشت
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۰۱ - ۲۳:۳۷ |
کد خبر : ۵۲۹۳ |
اخبار حواشی

به هنگام تحویل سال نو نزدیک به هزار نفر از مردم بابل.کپورچال و بسیاری از مسافران توروزی که عازم مازندران شده اند بر سر مزار هادی حضور داشتند.برادران هادی و دایی هانی و هانا برای اینکه دو فرزند هادی نوروزی تحت تاثیر غم و اندوه فقدان پدر قرار نگیرند سعی داشتند دو فرزند کاپیتان فقید پرسپولیس را سرگرم کرده و مانع از غصه دار شدن انها شوند.با این وجود برخی اتفاقاتی رقم خورد که همه حاضرین را تحت تاثیر قرارداد و اشک همه را درآورد.ستاد ویژه گرامیداشت کاپیتان فقید سرخ ها علاوه بر چیدن سفره هفت سین لباسی را بر تن مانکن کرده بودند که هادی نوروزی سال قبل به هنگام تحویل سال نو بر تن داشت.

ناراحت کننده ترین صحنه و لحظه مراسم تحویل سال نو زمانی بود که پدر هادی نوروزی سنت شکنی نکرده و باز هم به پسر قهرمانش عیدی داد.پدر هادی پس از عیدی دادن به فرزندان ارشد خود مبلغی را روی سنگ مزار هادی گذاشت و سنگ مزار پسرش را غرق در بوسه کرد و پس از آن هم هانی و هانا را دراغوش گرفته و به انها عید را تبریک گفت و عیدی داد.مادر هادی نیز به محض تحویل سال نو مزار فرزندش را بوسه باران کرد و فرزندان هادی را در آغوش کشید.همسر و مادر هادی نوروزی به هنگام تحویل سال نو نتوانستند اشک خود را کنترل کرده و به شدت گریستند.

*مهرداد کفشگری و میثم بایو به هنگام تحویل سال نو در کنار سنگ مزار هادی نوروزی و خانواده اش بودند و رفیق قدیمی را تنها نگذاشتند.

مهرداد کفشگری از ساعت چهار بامداد تا ساعتی پس ار تحویل سال نو در کنار خانواده نوروزی و پای سفره هفت سینی بود که در مجاورت مزار همبازی اش چیده شده بود.
کفشگری چندباری به شدت متاثر شد و گریست.میثم بایو نیز نیم ساعت قبل از سال تحویل به کپورچال امد
علی علیپور دیشب چند ساعتی کنار مزار همبازی اش بود.بهمن طهماسبی و رضا خالقی فر نیز لحظاتی پس از تحویل سال نو به کپورچال امدند
مجید نورمحمدی کاپیتان سابق راه آهن که نسبتی با رضا نورمحمدی ندارد نیز دیشب با دوست دیرینه اش هادی نوروزی خلوت کرده بود.

*از دو روز روز پیش تاکنون هزاران مسافر نوروزی که راهی شمال کشور و مازندران شده اند به کپورچال رفته و بر سرمزار هادی نوروزی حضور می یابند.پلاک ماشین هایی که در نزدیکی مزار هادی در این روزها پارک می شود نشان از ان دارد که مردم سراسر کشور و علاقه مندان به فوتبال در پی سفر به بابل و شهرهای اطراف ترجیح داده اند یکی از برنامه های سفرشان حضور برسرمزار کاپیتان فقید و جوان پرسپولیس باشد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

 • [img][URL=http://uupload.ir/]http://uupload.ir/files/rjse_mmmmmmmm.png00px;max-height:300px;" />[/URL][/img]

  حدود 2 سال قبل
 • [img][URL=http://uupload.ir/]http://uupload.ir/files/rjse_mmmmmmmm.png00px;max-height:300px;" />[/URL][/img]

  حدود 2 سال قبل
 • چرا نام کاربری من درست نشده؟؟کی پاسخگوست؟؟؟ gif{1}

  حدود 2 سال قبل
 • چرا نام کاربری من درست نشده؟؟کی پاسخگوست؟؟؟ gif{1}

  حدود 2 سال قبل

چسبانده شده ها

 • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

 • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter