در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تکلیف محرومیت هواداران پرسپولیس فردامشخص میشود/رای را پیش بینی نمی کنم

پرسپولیس کلاب : رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال گفت: نمایندگان باشگاه  پرسپولیس را هم به این جلسه دعوت کردیم تا اگر مدارک جدیدی در دست دارند، ارائه کنند.

 

علیرضا صالحی درباره اعتراض باشگاه پرسپولیس به محرومیت یک جلسه ای هوادارانش که قرار است در هفته 24 لیگ برتر و مقابل سیاه جامگان اجرایی شود، اظهار داشت: اعتراض باشگاه پرسپولیس را دریافت کردیم و در همین راستا در اولین فرصت که روز شنبه محسوب می شود، جلسه ای را برگزار خواهیم کرد. فردا جلسه رسیدگی به این پرونده با حضور اعضای کمیته استیناف برگزار می شود و بعد از آن همه چیز مشخص خواهد شد.

تکلیف محرومیت هواداران پرسپولیس فردامشخص میشود/رای را پیش بینی نمی کنم
جمعه | ۱۳۹۵/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۲ |
کد خبر : ۵۳۶۲ |
اخبار حواشی

وی درباره اینکه چقدر احتمال بخشش هواداران پرسپولیس وجود دارد، عنوان کرد: من نمی توانم قبل از رسیدگی به پرونده درباره آرای صادر شده، پیش بینی کنم. تا به اینجا همه چیز روی روال قانونی خود پیش رفته و بعدازظهر فردا نیز ما سعی می کنیم در راستای قانون حرکت کنیم و رای صادر شود. 

رئیس کمیته استیناف در رابطه با احتمال حضور نمایندگان باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: نمایندگان باشگاه پرسپولیس را هم به این جلسه دعوت کردیم تا اگر مدارک جدیدی در دست دارند، ارائه کنند و در آن صورت تصمیم جدیدی گرفته می شود. 

صالحی در پایان درباره زمان اعلام رای گفت: بازی پرسپولیس مقابل سیاه جامگان روز یکشنبه برگزار می شود و به همین دلیل بلافاصله بعد از پایان جلسه رای کمیته استیناف صادر می شود تا به اطلاع مسئولان و هواداران باشگاه پرسپولیس برسد. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter