در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کاشانی:حمله به دروازه بان خونه به خونه باعث تاسف است

پرسپولیس کلاب: رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: اتفاقاتی که   دیروز در ورزشگاه خانگی پرسپولیس رخ داد باعث تاسف است.

جعفر کاشانی درباره مصاف روز گذشته پرسپولیس برابر خونه به خونه مازندران اظهار داشت: نتیجه در این قبیل بازی های دوستانه اهمیتی ندارد. مهم این است که بازیکنان به هماهنگی و وحدت تاکتیکی دست پیدا کنند. همچنین کادر فنی متوجه نقاط ضعف تیم بشود.

کاشانی:حمله به دروازه بان خونه به خونه باعث تاسف است
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۴/۳۰ - ۱۰:۱۵ |
کد خبر : ۷۴۷۵ |
اخبار حواشی

وی افزود: با توجه به فاصله کم باقی مانده تا مسابقات لیگ این دیدار می تواند اطلاعات خوبی به برانکو داده باشد که امیدوارم در بازی اول مقابل سایپا به کارش بیاید. امسال قطعا تیم ها با نگاه جدی تر به پرسپولیس رو در روی این تیم قرار می گیرند به همین خاطر همه اعضای تیم باید با دقت بیشتری در مسابقات حضور پیدا کنند.

رئیس هیات مدیره باشگاه درباره حواشی دیدار روزگذشته و شعارهایی که علیه دروازه بان تیم خونه به خونه سر داده شد گفت: در یک بازی تدارکاتی وقوع چنین مسائلی خوب نیست و باعث تاسف است. البته من از ریز ماجرا و علت این مسائل خبر ندارم و نمی دانم که اصلا چرا چنین اتفاقاتی آن هم در ورزشگاه خانگی پرسپولیس رخ داده است.

کاشانی تاکید کرد: ما در ورزشگاه خانگی مان میزبان حریف مان بودیم و باید به رسم دوستی شرایط خوبی برای آنها فراهم می کردیم. انشاالله این مسائل هم برطرف می شود. چراکه پرسپولیس در ایران هم پرطرفدار است و هم طرفدارانش جزو بهترین ها هستند. 

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره غیبتش در جلسه روز گذشته این هیات گفت: به دلیل یکسری مشکلات شخصی نتوانستم به این جلسه بروم. همه باشگاه دست به دست هم دادند تا پرسپولیس در فصل بعد موفق تر از فصل قبل ظاهر شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter