در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

شروع لیگ شانزدهم تقدیم به بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی/ با اهدای خون، زندگی را به اشتراک بگذاریم

پرسپولیس کلاب: مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران گفت: فصل  جدید لیگ برتر فوتبال در دوره شانزدهم با شعار "با اهدای خون، زندگی را به اشتراک بگذاریم" آغاز می شود.

مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران گفت: فصل جدید لیگ برتر فوتبال در دوره شانزدهم از روز دوشنبه چهارم تیر ١٣٩٥ در حالی شروع خواهد شد که شعار "با اهدای خون، زندگی را به اشتراک بگذاریم" در تمام ورزشگاههای محل برگزاری مسابقات هفته اول برای ترویج فرهنگ اهدای خون طنین انداز خواهد شد.

شروع لیگ شانزدهم تقدیم به بیماران نیازمند به خون و فرآورده های خونی/ با اهدای خون، زندگی را به اشتراک بگذاریم
جمعه | ۱۳۹۵/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۶ |
کد خبر : ۷۵۶۲ |
اخبار حواشی

پور فتح اله با اشاره به برگزاری مراسم ویژه هفته اول لیگ برتر و با تاکید بر نقش سازنده و بی نظیر فوتبال در ترویج رفتارهای انسانی و ایجاد بسترهای امید آفرین در جامعه گفت: در سال گذشته، بعد از حمایت سازمان لیگ از فرهنگ اهدای خون در مسابقات لیگ پانزدهم شاهد حضور و پیوستن جوانان داوطلب اهدای خون به مراکز اهدای خون بودیم که گواه بر اثرگذاری بی نظیر فوتبال در جامعه است و امیدواریم امسال هم با اتفاق های خوش که ماحصل آن نجات جان بیماران است، روبرو شویم.

وی ادامه داد: نگاه انسانی مجموعه عزیزان در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و به ویژه مهدی تاج ریاست فدراسیون و روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ در همکاری شایسته برای فرهنگسازی امر انساندوستانه اهدای خون یک الگوی مناسب برای دیگر نهادهای اثرگذار است که برای نجات جان دهها هزار بیمار نیازمند به خون، نقش آفرینی کنند.

 قرار است در مسابقات هفته اول لیگ برتر و پیش از شروع بازی ها، در کنار ویژه برنامه های مختلف از تعدادی بازیکن و مربی به عنوان "اهدا کنندگان خون"، طی مراسمی تقدیر به عمل بیاید و همچنین تعدادی از این عزیزان به عنوان "سفیران ورزشی فرهنگ اهدای خون" معرفی می گردند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • چ خبر مهمی GIF{}56

    جمعه 01 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
  • gif{2}

    جمعه 01 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter