در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

واکنش رئیس کانون هواداران پرسپولیس به ادعای توهین به استقلالی ها

پرسپولیس کلاب: رئیس کانون هواداران پرسپولیس گفت: اگر شعاری  هم علیه استقلالی ها داده شده باشد، از سوی کانون هواداران پرسپولیس نبوده است.

عباس اسماعیل بیگی در واکنش تشکیل کمپین علیه خودش و همچنین ادعای استقلالی ها مبنی بر توهین به هواداران این تیم در حاشیه دیدار سایپا – پرسپولیس اظهار داشت: نکته اول اینکه ما در روز بازی با سایپا میهمان بودیم و ورزشگاه تختی مثل ورزشگاه خانگی پرسپولیس نیست.

واکنش رئیس کانون هواداران پرسپولیس به ادعای توهین به استقلالی ها
شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۲ |
کد خبر : ۷۶۶۸ |
اخبار حواشی

بدین ترتیب نمی توانیم کنترل لازم را روی هواداران مثل سکوهای آزادی داشته باشیم. نکته بعدی هم اینکه لیدرهای پرسپولیس که در اکثر نقاط ورزشگاه حضور داشتند، هیچ شعاری را علیه استقلال ندادند.

وی همچنین افزود: حتی فیلم هایی که در شعارهای این مسابقه روی سکوها موجود است را چک کردیم و متوجه شدیم فقط در بخشی از ورزشگاه که لیدرهای پرسپولیس حضور ندارند، در دقایقی محدود شعارهایی را سر دادند که آن دیگر از عهده کانون هواداران پرسپولیس خارج است.

رئیس کانون هواداران پرسپولیس همچنین تصریح کرد: در تمام جلساتی که قبل از مسابقه با لیدرها برگزار کردیم، شخصا اعلام کردم که نباید توهینی در شعارها شنیده شود، بلکه به دنبال تشویق تیم خودمان هستیم.

اسماعیل بیگی در پایان افزود: مطمئن باشید اگر شعاری هم علیه استقلالی ها داده شده باشد، از سوی کانون هواداران پرسپولیس نبوده است. فقط در بخش های محدودی از ورزشگاه این اتفاق رخ داده که آن هم از عهده ما خارج است. به هر حال در بین هواداران استقلال و پرسپولیس چنین بحث هایی وجود دارد، اگرچه شخصا توهین به کسی را تایید نمی کنم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • داش عباس خ عشقی gif{}31

    شنبه 09 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل
  • gif{2}

    شنبه 09 مرداد 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter