در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

شکایت سازمان لیگ از پرسپولیس و تراکتورسازی برای جبران خسارت

پرسپولیس کلاب: جلسه هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتبال  ایران امروز با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در این جلسه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان نایب رئیس اول ، علی کاظمی سرپرست سازمان لیگ ، منصور قنبرزاده و حبیب شیرازی اعضای هیأت رئیسه سازمان لیگ ،غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات و مصطفی شهبازی رئیس کمیته نقل و انتقالات حضور داشتند.

شکایت سازمان لیگ از پرسپولیس و تراکتورسازی برای جبران خسارت
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۹:۰۷ |
کد خبر : ۷۹۳۰ |
اخبار حواشی

رئیس کمیته مسابقات درباره یکی از بحث‌های مهم مطرح شده در این جلسه گفت:اعضای هیأت رئیسه سازمان لیگ ضمن تشکر از خویشتنداری وعملکرد عوامل اجرایی سازمان لیگ در خصوص مسائل پیش روی تبلیغات محیطی زمین مسابقه با توصیه رعایت و اجرای کامل مقررات و با توجه به اثرات ناشی از تخلف انجام شده در دیدار تیم‌های پیروزی – صبای قم و ماشین سازی- تراکتور سازی تبریز بر پیگیری موضوع از طریق ارکان قضایی فدراسیون فوتبال تاکید و مقرر داشتن خسارات وارده ناشی از عملکرد باشگاه‌های مذکور براساس نظریه کارشناسان دادگستری محاسبه و از در آمد‌های باشگاه‌های پیروزی و تراکتور سازی نزد این سازمان کسر شود. بدیهی است چنانچه باشگاه‌های یاد شده نسبت به تصمیمات سازمان لیگ اعتراضی داشته باشند می‌توانند موارد شکایت را از طریق فدراسیون فوتبال پیگیری کنند.

 غلامرضا بهروان تاکید کرد: یکی دیگر از موارد مهم این جلسه تعداد تیم‌های سقوط کننده به لیگ دسته اول و تعداد تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر بود. در جلسه امروز تاکید شد که همان مصوبه قبلی هیأت رئیسه سازمان لیگ اجرا شود و 2 تیم به طور مستقیم از لیگ دسته اول به لیگ برتر صعود کنند و 2 تیم هم مستقیم به لیگ دسته اول سقوط کنند.

غلامرضا بهروان ادامه داد: در پایان این فصل هم 3 تیم از لیگ دسته اول به دسته دوم سقوط می‌کنند و 3 تیم هم از دسته دوم به لیگ دسته اول صعود خواهند کرد. تعداد تیم‌های لیگ برتر هم 16 تیم و لیگ دسته اول 18 تیم خواهد بود. مسابقات لیگ دسته دوم نیز با حضور 36 تیم در سه گروه 12 تیمی برگزار خواهد شد.

بهروان در مورد قیمت بلیت فروشی مسابقات در لیگ‌های برتر، دسته اول و دوم نیز گفت: در این جلسه مصوب شد که سهم فروش بلیت‌ها مشخص شده است و حداقل قیمت بلیت در لیگ برتر 5 هزار تومان و در لیگ دسته اول نیز 3 هزار تومان است. اگر باشگاهی هم بخواهد قیمت بلیت را افزایش بدهد باید موافقت و مجوز از سازمان لیگ و نهادهای ذی صلاح را کسب کند.

وی در پایان عنوان کرد: باید از مهدی تاج ریاست محترم فدراسیون فوتبال و علی کاظمی سرپرست سازمان لیگ که همواره تلاش می‌کنند که مسابقات به بهترین شکل برگزار شود نهایت تشکر را داشته باشم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter