در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

با مبلغ‌طلب مانوئل‌ژوزه چه کارهایی می‌شود کرد؟

پرسپولیس کلاب :مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی پرسپولیس که با قراردادی بی‌سابقه  گرانقیمت به ایران آمده بود،خیلی زود و بعد از ناکامی‌های مکرر از جمع قرمزپوشان جدا شد.

این مربی که نحوه خروجش از ایران با مشکلاتی همراه بود به دلیل بی‌تدبیری مدیران وقت پرسپولیس حالا بعد از چند سال تاخیر مبلغ باقیمانده قرارداد دو ساله‌اش را بی‌کم و کاست می‌خواهد. پرسپولیس در مقابل درخواست ژوزه بارها و بارها اقدام به تجدیدنظر و باز کردن کیس‌های جدید کرده اما رای نهایی پرداخت مبلغی در حدود یک و نیم میلیون یورو به این مربی است. مربی‌ای که به هیچ وجه قیمتی در این حد ندارد.

با مبلغ‌طلب مانوئل‌ژوزه چه کارهایی می‌شود کرد؟
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۱ |
کد خبر : ۷۹۵۶ |
اخبار حواشی


باشگاه پرسپولیس که در سال‌های اخیر همواره با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کرده حالا به یک صخره بزرگ برخورد کرده و برای عبور از این مانع بلند چاره‌ای جز همیاری هوادارانش ندارد. این در حالی است کیس ژوزه که از طرف وکلای مختلف مورد بررسی قرار گرفته می‌توانست هرگز به اینجا نرسد و مدیران وقت با صلح با این مربی اقدام به تسویه حساب با مبلغی کمتر بکنند اما آنها به طور تعجب‌برانگیزی اصرار داشتند که از ژوزه شکایت می‌کنند و از او غرامت می‌گیرند!


اما  عدد 6 میلیارد تومانی‌ای که باید به ژوزه پرداخت شود، بحرانی بزرگ را متوجه پرسپولیس خواهد کرد. بیایید ببینیم با این 6 میلیارد چه کارهایی می‌شد کرد؟


10. پرسپولیس در پول قرارداد ژوزه می‌توانست 5 ملی‌پوش را در فصل نقل و انتقالات به ترکیب خود اضافه کند.


9. پرسپولیس با این مبلغ می‌توانست کلیه بدهی‌های خارجی خود و معوقات فصل گذشته را به طور کامل تسویه کند.


8. پرسپولیس با این مبلغ می‌تواند 30 سال تیم‌های پایه خود را که با بودجه سالیانه 200 میلیون تومان اداره می‌شوند را اداره کند.


7. با 6 میلیارد تومان بدهی ژوزه پرسپولیس می‌توانست باشگاه صبا باطری را به عنوان تیم دوم خود تحت پوشش بگیرد، صبا امسال لیگ‌برتر را با بودجه 6 میلیارد تومانی تمام می‌کند.


6. پرسپولیس می‌توانست با این رقم هزینه کامل دو تیم پرطرفدار شمال ایران ملوان بندرانزلی و نساجی قائمشهر را تامین کند.


5. باشگاه پرسپولیس با سرمایه‌گذاری 6 میلیارد تومانی در بانک و سپرده‌گذاری بلندمدت می‌توانست از سود این مبلغ کمکی نسبتا خوب به 200 پیشکسوت خود بکند و به آنها مبلغی در حدود یک میلیون تومان به صورت ماهیانه پرداخت کند.


4. باشگاه پرسپولیس با این رقم می‌توانست سرمایه اولیه ایجاد یک ورزشگاه اختصاصی و آبرومند را فراهم کند.


3. باشگاه پرسپولیس با یک و نیم میلیون یورو می‌توانست یک ستاره بزرگ پا به سن گذاشته از فوتبال اروپا یا آمریکای جنوبی را به جمع نفرات خود اضافه کند.


2. باشگاه پرسپولیس می‌توانست با این رقم در یک تجارت بزرگ وارد شده و با برند خود اقدام به کسب درآمد کند و از محل سود دستمزد کارکنان باشگاه را به طور کامل پرداخت کند.


1. این رقم که قرار است به مانوئل ژوزه پرداخت شود می‌توانست پرسپولیس را بیشتر به یک باشگاه فوتبال شبیه کند. مبلغی که البته با درایت مدیران قبلی این باشگاه دور ریخته خواهد شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter