در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

جنگ بی‌دلیل؛ در انتظار صلح برانکو و کی‌روش

پرسپولیس کلاب : در حالی که هر دو تیم ملی و پرسپولیس در شرایط مدنظر سرمربیان خود مسیرشان را ادامه می دهند، انتظار هواداران این است که هرگونه حاشیه درباره این دو تیم پرهیز شود.

سرمربیان خارجی پرسپولیس و تیم ملی طی روزهای اخشیر از هر فرصتی برای اعلام کنایه های خود استفاده کردند. مساله ای که باعث رنجش هر دو طیف دوستدار تیم ملی و پرسپولیس شده است.

 

جنگ بی‌دلیل؛ در انتظار صلح برانکو و کی‌روش
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۵ |
کد خبر : ۷۹۵۷ |
اخبار حواشی


در حالی که پرسپولیس این روزها با حضور در صدر جدول لیگ شانزدهم شرایط فوق العاده ای برای خود ایجاد کرده و انتظارات هواداران تیم خود را برآورده کرده، دوستداران این تیم نمی خواهند سرمربی تیم شان تمرکز خود را معطوف به مسائلی سوای سرخپوشان کند و جنگ با کی روش را از سر گیرد. در سمت مقابل نیز کارلوس کی روش که بارها نسبت به عدم امکانات موردنیاز خود برای نمایش قدرت تیم ملی اعتراضاتش را اعلام کرده، بد نیست انرژی خود را تنها معطوف به سربازانش در مسیر روسیه و حضور در جام جهانی کند.


برانکو ایوانکوویچ امروز در انتقاد مجدد خود از کارلوس کی روش، موضوع محمد انصاری را پیش کشید؛ بازیکنی که توانسته طی یک سال اخیر روند پیشرفت را به خوبی دنبال کند و در نهایت به پیراهن تیم ملی دست یابد. شاید نظر برانکو درباره این دعوت با توجه مصدومیت پیش فصل انصاری و نگرانی او بابت تشدید این مصدومیت امری درست باشد اما مسلما با تعامل بین تیم ملی و باشگاه این مساله می توانست به شکلی کاملا دوستانه و مسالمت آمیز برطرف شود و آینده این بازیکن را نیز با خطر مواجه نکند.


کارلوس کی روش نیز که این روزها با تغییرات مدیریتی در راس فدراسیون فوتبال و برطرف شدن نیازهای او از نظر امکانات اکنون در اردوی ایتالیا تیمش را برای رقابت های انتخابی جام جهانی مهیا می کند، در سمت مقابل باید به عنوان سکاندار اصلی فوتبال ایران مسالمت بیشتری با کادرفنی تیم های باشگاهی برای رسیدن به خواسته های خود داشته باشد تا در نهایت فوتبالدوستان به خواسته خود در قبال فوتبال زیبا و نتیجه گرا دست یابند.


مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter