در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

وحید امیری

مقایسه وحید امیری و فرشید باقری: این کجا، آن کجا!

در میان جنگ رسانه‌ای میان گودرزی و افشارزاده، چند برابر شدن قرارداد برخی از بازیکنان نسبت به سال گذشته بدجور سروصدا به راه انداخته است. به هر حال گودرزی ادعا کرده افشارزاده بی دلیل قیمت بازیکنان استقلال را بالا برده و مثالی هم برای ادعایش زده است. گودرزی در مصاحبه سوم مهر خود در این خصوص گفته بود: « من باید ببینم چه اتفاقی می‌افتد که بازیکن 120میلیون تومانی را، 900 میلیون تومان می‌خرند! حتما اتفاقاتی در این بین افتاد که دارم پیگیری می‌کنم. اتفاقا عمده تهاجماتی که به من شده ناشی از همین مساله بوده است.»
مقایسه وحید امیری و فرشید باقری: این کجا، آن کجا!
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۴ |
کد خبر : ۸۱۲۷ |
اخبار حواشی

پرسپولیس کلاب : پس از مصاحبه جنجالی وزیر ورزش علیه افشارزاده، تعداد زیادی از رسانه‌ها خبر دادند منظور گودرزی کسی جز فرشید باقری نبوده، بازیکنی که سال گذشته با صبای‌قم قرارداد 150‌ میلیونی داشته اما حالا با قراردادی به ارزش 950‌ میلیون در تیم منصوریان فوتبال بازی می‌کند. افشارزاده که تصمیم گرفته بود جواب صحبت‌های وزیر را بدهد، در بخشی در بیانیه چهارم مهر، نام وحید امیری را وسط کشید و به نوعی افزایش رقم قرارداد این بازیکن را زیر سوال برد، بازیکنی که سال گذشته با نفت قراردادی 214‌ میلیونی داشت و براساس اعلام سازمان لیگ امسال قراردادی 950‌ میلیونی با پرسپولیس امضا کرده است. افشارزاده در این خصوص گفته بود: « آقای گودرزی از شما به عنوان وکیل مدافع پرسپولیس می پرسم باشگاه پرسپولیس وحید امیری 200 میلیونی ( طبق اعلام آقای قنبرزاده -مدیر مورد تایید شما - به سازمان لیگ ) را با چه هزینه ای قرمز پوش کرده است؟ برای این بازیکن نزدیک به دو میلیارد خرج شده و البته که قرارداد این بازیکن 950 میلیون تومان ثبت شده اما هرگز به 10 برابر شدن این قیمت ها اشاره نمی کنید؟!»
تفاوت از زمین تا آسمان است!
به جرات می‌توان گفت مدیرعامل سابق آبی‌ها مقایسه اشتباهی بین بازیکن تیم خودش با وحید امیری داشته است. به هر حال فراموش نکنیم وحید امیری با سابقه 79‌ بازی لیگ برتری و 6313‌ دقیقه بازی برای نفت، راهی پرسپولیس شد اما این در حالی است که بازیکنی مثل فرشید باقری پیش از استقلالی شدن تنها 40‌ بازی لیگ برتری در کارنامه داشت و روی هم رفته 2809‌ دقیقه در سطح اول فوتبال ایران بازی کرده بود. جدا از این وحید امیری با کارنامه 11‌ گل زده، 11‌ پاس‌گل و گرفتن 4‌ پنالتی در 3‌ فصل اخیر و به عنوان یکی از ستاره‌های لیگ راهی پرسپولیس شده اما فرشید باقری با کارنامه 2‌ گل زده سر از استقلال درآورده است.
شاید تا پیش از نهایی شدن قرارداد باقری با استقلال، کمتر کسی نام این بازیکن را شنیده بود اما وحید امیری در تیم ملی فیکس بازی می‌کرد و یکی از ستاره‌های کی‌روش بود. فراموش نکنیم که امیری در حال‌حاضر 17‌  بازی ملی و یک‌گل ملی در کارنامه دارد اما باقری حتی به اردو‌های تیم ملی هم دعوت نشده است!
جدا از تمام این بحث‌ها نباید از یاد برد که دلیل رقم قرارداد پایین وحید امیری با نفت‌تهران، قرارداد 3‌ساله‌ای بود که مدیران وقت نفت با این بازیکن امضا کرده بودند. همین وحید امیری سال گذشته از سپاهان پیشنهاد یک‌میلیاردی داشت و با مخالفت مدیران نفت مجبور شد در تهران بماند. شاید قرارداد امیری با پرسپولیس 950‌ میلیون نبوده و به گفته افشارزاده چیزی در حدود 2‌ میلیارد تمام شده اما مقایسه او با فرشید باقری به هیچ عنوان منطقی به نظر نمی‌رسد!

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter