در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تمجید رسانه‌های پرتغال از گلر ایرانی مارتیمو

پرسپویس کلاب : رسانه‌های پرتغال بعد از برد شیرین و عجیب مارتیمو مقابل توندلا به تمجید از عملکرد دروازه‌بان ایرانی این تیم پرداختند.

علیرضا حقیقی که برای اولین‌بار در ترکیب ثابت تیمش به میدان رفته بود، باز هم مجبور شد در شرایطی که تیمش 10 نفره شده بود، دقایق پرفشار و دلهره‌آوری را در زمین تجربه کند. علیرضا حقیقی با وجود دریافت 3 گل عملکرد بدی از خود نشان نداد تا جایی که رسانه‌های پرتغالی به تمجید از او پرداختند.

تمجید رسانه‌های پرتغال از گلر ایرانی مارتیمو
دوشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۰ |
کد خبر : ۴۸۹۱ |
اخبار لژیونرها


سایت رکورد پرتغال در گزارشی کوتاه از اتفاقات رخ داده در بازی مارتیمو و توندلا نوشت:«در دقایق پایانی چند واکنش خوب از دروازه‌بان ایرانی مارتیمو مانع به تساوی کشیده شدن بازی شد. مارتیمو که 10 نفره بود در آن دقایق به لاک دفاعی فرورفت بود و در چند صحنه دروازه اش به شدت تهدید شد اما حقیقی عکس‌العمل‌های خوبی داشت.»

تعریف و تمجید سایت رکورد توام شد با اشاره‌ای که روزنامه آبولا به حاشیه‌های بازی ماریتمو و مصدومیت حقیقی داشت. بنابر اخبار رسیده حقیقی با کتف آسیب دیده در ترکیب تیمش به میدان رفته بود که در جریان این بازی هم آسیب دیدگی او شدت پیدا کرد و این بازیکن امروز تست‌های پزشکی را پشت سر می گذارد تا از میزان مصدومیتش مطلع شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter