در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

این شرط قرارداد نورالهی با پرسپولیس را میلیاردی می کند

پرسپولیس کلاب:  امروز در خبرها آمد که احمد نوراللهی هافبک جوان تیم فوتبال پرسپولیس طبق قراردادش یک سال دیگر در این تیم ماندنی خواهد شد و حداقل لیگ شانزدهم را در تیم سرخپوش تهرانی آغاز خواهد کرد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس  طبق قرارداد حداقل یک فصل دیگر در سرخپوشان تهرانی می ماند و در صورتی که در بیش از 50 درصد بازی های این تیم به میدان برود چیزی در حدود 920میلیون تومان نصیبش می شود البته پرسپولیسی ها خواهان تخفیف  گرفتن از او هستند.

 این شرط قرارداد نورالهی با پرسپولیس را میلیاردی می کند
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۰ |
کد خبر : ۶۲۹۶ |
اخبار نقل و انتقالات

قرارداد سه ساله نوراللهی طوری تنظیم شده که دستمزد این بازیکن فصل به فصل افزایش پیدا می کند. بدین صورت که قرارداد او در لیگ پانزدهم 230میلیون تومان بود اما براساس یک بند، اگر او بیش از 50درصد بازی ها را بازی می کرد رقم قرارداد دو برابر می شد. به همین دلیل او در این فصل 460 میلیون تومان از پرسپولیسی ها دریافت کرد.

حالا برای فصل جدید قرارداد پایه نوراللهی 460 میلیون تومان است و اگر او در پیش از 50 درصد بازی ها حضور پیدا کند این رقم دو برابر خواهد شد و به 920 میلیون تومان می رسد. البته باشگاه پرسپولیس در نظر دارد طی مذاکره با نوراللهی این مبلغ را به 800 میلیون تومان کاهش دهد.

با این تفاسیر به نظر مشکل خاصی برای ادامه همکاری طرفین وجود ندارد و شماره 8 سرخپوشان تهرانی فصل بعد هم در میانه میدان این تیم به بازی گرفته خواهد شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter