در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

شواهدی بر جدایی طارمی/از عدم تمدید منزل تا تحویل ماشین و جریمه غیابی!

پرسپولیس کلاب : طارمی می رود یا می ماند؟ وکیل او می گوید پیغام مهدی مبنی بر رفتن از پرسپولیس را به مدیران پرسپولیس رساندم.مدیران آن باشگاه می گویند:ما که نشنیدیم!

 

کسی هم نمی پرسد اصلا قبول وکیل او به شما نگفته! الان که دارد فریاد می زند. چه فرقی می کند به شما گفته یا در رسانه اعلام کرده باشد.مهم اصل ماجراست که طارمی دارد می رود.اتفاقی که قابل پیش بینی بود.

 شواهدی بر جدایی طارمی/از عدم تمدید منزل تا تحویل ماشین و جریمه غیابی!
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۳ |
کد خبر : ۶۳۱۰ |
اخبار نقل و انتقالات

حالا شواهد محکمتری مبنی بر جدایی طارمی وجود دارد. او روزگذشته به همراه دانیال ماهینی مدافع بوشهری استقلال خوزستان به دعوت مدیرکل ورزش و جوانان بوشهر به دفتر وی رفته و مورد تجلیل واقع شدند و آنجا هم طارمی گفته که کار انتقالش به تیم های اروپایی در مراحل پایانی است.
او قرارداد آپارتمانش در سعادت آباد را تمدید نکرده و برخلاف همیشه که در سفر به بوشهر با پرواز می رفت و ماشینش را در تهران نگه می داشت این بار ماشینش را هم به بوشهر برده و سوییچ را به مادرش داده تا نشان دهد رفتنش از ایران قطعی است.
مدیران باشگاه دوست ندارند در حالی که هنوز فصل نقل و انتقالات رسما کلید نخورده (با توجه به بازبینی آیین نامه نقل و انتقالات ثبت رسمی قراردادها از 25 خرداد آغاز می شود) و تازه مزه انفجار بمب جذب بیرانوند زیر زبان آنهاست با شوک رفتن ستاره محبوب شان مواجه شوند.باورش برایشان ساده نیست اما آقای گل رفتنی است.
طارمی انگار دلخوری هایی دارد که ماجرای رفتنش را اینقدر زود به گوش باشگاه رسانده و البته خودش هم به باشگاه نرفته و فقط برایشان پیغام فرستاده است.
گفته می شود ماجرا به زمستان سال قبل برمی گردد.اوسط دی ماه در شهرستان خورموج (دشتی) از توابع استان بوشهر دیداری دوستانه فوتبال به مناسبت گرامیداشت شهید نادر مهدوی بین دو تیم صدا و سیمای بوشهر و پیشکسوتان دشتی برگزار شد.

در این دیدار مهدی طارمی،حسین ماهینی و دانیال ماهینی مدافع راست استقلال خوزستان هم در قالب تیم صدا و سیما به میدان رفتند. نکته جالب همبازی شدن مهدی طارمی با پدرش علیرضا طارمی که از تصویربرداران بازنشسته صدا وسیما و مدافعان قدیمی فوتبال بوشهر است بود.

حدود 5 هزار نفر در ورزشگاه کوچک دشتی به تماشای بازی نشستند و اشتیاق بسیار هواداران برای عکس انداختن با طارمی کار را برای برگزارکنندگان مسابقه سخت کرد تا جایی که در دقیقه 30 سوت پایان بازی نواخته شد.

با این وجود طارمی و حسین و دانیال ماهینی بعد از بازی ساعتی در کنار زمین ماندند و با هواداران عکس گرفته و امضا دادند.
در بازگشت طارمی به تهران ، باشگاه او را به کمیته انضباطی فراخواند. بازیکن حرفه ای حق ندارد در میادین غیر رسمی به میدان برود. این تخلف طارمی از نظر باشگاه بود.

طارمی اما هیچگاه حاضر نشد به کمیته انضباطی باشگاه برود و به دوستانش گفته بود من برای دلم رفتم بازی کردم.برای شهید نادر مهدوی. برای مردمی که من هم جزیی از آنها بودم و از دیدن من خوشحال می شدند. اگر قرار است بخاطر این اتفاق جریمه شوم اشکالی ندارد.حرفه ای گری زمانی معنا دارد که همه چیزمان حرفه ای باشد.
طارمی نرفت و غیابی جریمه شد.او حتی به جشن سپاس باشگاه که بعد از پایان لیگ برگزار شد هم نرفت تا نشان دهد از اتفاقات میانه فصل دلخور است. حالا دیگر همه می دانند طارمی ماندنی نیست. مدیران باشگاه هم می دانند اما نمی خواهند باور کنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter