در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پیشنهاد قطری برای شجاع/سپاهان رضایت نامه ندهد،خلیل زاده تمدید نمی کند

پرسپولیس کلاب : مدافع فصل گذشته تراکتورسازی همچنان  در دوراهی سپاهان و پرسپولیس قرار دارد. 

فصل نقل و انتقالات هنوز به صورت رسمی شروع نشده اما اکثر تیمهای لیگ برتری از الان به دنبال جذب مهره های مورد نظر خود هستند. از طرفی یک سری از بازیکنان هستند که مشتری های زیادی را دور و بر خود می بینند. یکی از این بازیکنان شجاع خلیل زاده است.

پیشنهاد قطری برای شجاع/سپاهان رضایت نامه ندهد،خلیل زاده تمدید نمی کند
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۲ |
کد خبر : ۶۴۷۲ |
اخبار نقل و انتقالات

مدافع فصل گذشته تراکتورسازی تبریز که بعد از پایان خدمت سربازی اش حالا پرسپولیس را به عنوان جدی ترین مشتری اش می بیند. با اینکه خود شجاع هم به خاطر علاقه برانکو به خودش، دوست دارد برای پرسپولیس بازی کند اما باقی ماندن نیم فصل از قراردادش با سپاهان، باعث شده این انتقال با اما و اگر زیادی همراه باشد.

در همین رابطه شایعه ای شنیده شد مبنی بر اینکه خلیل زاده با پرسپولیس مذاکره کرده و حتی با اصغر باقریان مدیرعامل سپاهان درگیر هم شده است. مدیر برنامه های این بازیکن اظهار داشت: من با علی اکبر طاهری جلسه داشتم اما این جلسه ارتباطی به شجاع نداشت و برای بازیکن دیگری ما مذاکره کردیم. هم طاهری و هم شجاع، به اصول پایبند هستند و کار غیر قانونی انجام نمی دهند. خلیل زاده هنوز نیم فصل با سپاهان قرارداد دارد.

وی در ادامه افزود: این شایعاتی که درباره درگیری شجاع با باقریان هم منتشر شده کاملا کذب و دروغ است و حقیقت ندارد. شجاع بازیکن بی حاشیه ای است و می خواهد در زمین فوتبال خودش را مطرح کند. او می داند که باید چگونه با مدیر و مربی برخورد داشته باشد. حالا هم ما با سپاهانی ها صحبت می کنیم و اگر راضی شدند رضایتنامه شجاع را می گیریم. در آن صورت با تیمهای دیگر وارد مذاکره خواهیم شد وگرنه چنین کاری نمی کنیم. او حتی از قطر هم پیشنهاد دارد اما به خاطر قراردادش با سپاهان فعلا به این پیشنهاد جواب نداده است.

مدیربرنامه خلیل زاده خاطرنشان کرد: باید این نکته را به اطلاع برسانم که شجاع تا زمانی که رضایتنامه اش را نگرفته با هیچ تیمی نه قرارداد امضا می کند و نه قراردادش را تمدید می کند. او تا نیم فصل صبر خواهد کرد و سپس تصمیم لازم را می گیرد.

مدیر برنامه خلیل زاده در پایان گفت: ویسی در این مدت بسیار به شجاع خلیل زاده لطف داشته است و جا دارد از او تشکر کنیم. از طرفی به خاطر علاقه ای که شجاع به برانکو دارد دوست دارد در صورت امکان به پرسپولیس برود. 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter