در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

امیری: بنگر گفت پس از پرسپولیس اولویتش خونه به خونه است/ میثم حسینی برای بازارگرمی اسم خونه به خونه را آورد

پرسپولیس کلاب: قائم‌مقام باشگاه خونه به خونه گفت: محسن بنگر در مراسم جشن عروسی علی علیپور اعلام کرد پس از پرسپولیس به دنبال حضور در خونه به خونه است.

 

علی امیری، در خصوص قرارداد با مهدی دغاغله اظهار داشت: ما با دغاغله به توافق رسیدیم و با او قرارداد 2 ساله امضا کردیم تا فصل آینده در تیم خونه به خونه بازی کند.

 

امیری: بنگر گفت پس از پرسپولیس اولویتش خونه به خونه است/ میثم حسینی برای بازارگرمی اسم خونه به خونه را آورد
شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۶ |
کد خبر : ۶۵۵۱ |
اخبار نقل و انتقالات

وی در مورد مذاکره با محسن بنگر و اینکه گفته می‌شود به او پیشنهاد 2 میلیاردی داده شده، خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان چنین موضوعی صحت ندارد. حسن‌زاده مالک باشگاه در مراسم جشن عروسی علی علیپور به بنگر گفت که خونه به خونه تیم خودش است. او هم برای حضور در خونه به خونه ابراز علاقمندی کرد. البته گفت که اولویت اول، دوم و سوم او پرسپولیس است و پس از آن به دنبال حضور در خونه به خونه خواهد بود.

قائم‌مقام باشگاه خونه به خونه افزود: با وجود اینکه بنگر پیشنهادهای خوب دیگری هم جز پرسپولیس دارد اما غیرت و تعصبش است که می‌خواهد به تیم خونه به خونه کمک کند. حتی اگر این اتفاق هم نیفتد باز هم ما نسبت به مردانگی که او انجام داده از او متشکریم. ما هم دوست داریم که بنگر در پرسپولیس بماند چرا که واقعا این تیم را دوست دارد.

امیری تاکید کرد: ما هیچ پیشنهاد مالی به بنگر ندادیم و او هم هیچ مبلغی را درخواست نکرده است. حضور او برای ما افتخار است و همانطور که گفتم تنها یک صحبت کوتاه بین مالک و بنگر مطرح شده است و مذاکره‌ای در کار نبوده است.

وی با اشاره به اینکه بازیکنان مبالغی را برای بازارگرمی بیان می‌کنند، گفت: من شنیده‌ام که میثم حسینی مصاحبه کرده و گفته 900 میلیون از خونه به خونه پیشنهاد دارد در حالی که هیچ یک از مسئولان با او صحبت نکردند. من،‌حسن‌زاده مالک باشگاه و مرزبان به عنوان سرمربی تنها نفراتی هستیم که با بازیکنان صحبت می‌کنیم. اگر او شخصی که با وی تماس گرفته را بگوید ما همه چیز را قبول می‌کنیم.

قائم‌مقام باشگاه خونه به خونه تاکید کرد: نمی‌دانم حسینی این مصاحبه را کرده یا نه مطرح کردن این موارد درست نیست. باشگاه برای اینگونه مسائل حق را برای خودش محفوظ می‌داند و پیگیری می‌کنیم. نمی‌دانم چرا بازیکنان برای بازارگرمی از اسم خونه به خونه استفاده می‌کنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter