در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کریستانوویچ گزینه پرسپولیس نیست؛ برانکو قاتل کروات معرفی می کند

پرسپولیس کلاب: در حالی که گفته می شد گزینه پرسپولیسی ها برای جایگزینی طارمی، کریستانوویچ کروات است، برانکو بازیکن دیگری را مدنظر دارد.

مهدی طارمی بعد از دو فصل حضور در پرسپولیس تیم های خارجی را خواهان خود می بیند و به همین منظور مایل به تمدید قراردادش با پرسپولیس نیست. پرسپولیسی ها که عذر جری بنگستون را نیز خواسته اند به همین منظور به دنبال مهاجمی هستند که به گواه برانکو بتواند در طول 90 دقیقه به عنوان قاتل در زمین حضور یابد و از فرصت ها به سادگی عبور نکند.

 کریستانوویچ گزینه پرسپولیس نیست؛ برانکو قاتل کروات معرفی می کند
شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۱۵ - ۱۸:۵۸ |
کد خبر : ۶۵۶۷ |
اخبار نقل و انتقالات

طی روزهای اخیر صحبت های زیادی درباره حضور کریستانوویچ در پرسپولیس به میان آورده شد. مهاجمی که فصل گذشته نیز به همراه ماریچ در ایران حضور یافته بود اما به دلیل خواسته مالی بالایش با این تیم به توافق نرسید. اما شنیده ها حاکی از این است که این مهاجم مورد توجه برانکو نیست و سرمربی کروات پرسپولیس که این روزها در زادگاهش به سر می برد گزینه ای دیگر را برای حضور در این تیم مدنظر دارد و برای مذاکره به این تیم معرفی خواهد کرد. باید دید قاتل معرفی شده توسط برانکو می تواند ضعف بزرگ این تیم در فصل گذشته را بابت از دست دادن فرصت ها  جبران کند یا خیر.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter