در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

رمضانی:مهرداددوست دارد به پرسپولیس برود/تراکتور و سپاهان ناامید نباشند

پرسپولیس کلاب : سرپرست تیم فوتبال راه آهن گفت: با پرسپولیس   به توافق اولیه رسیده ایم اما هنوز هیچ چیز قطعی نشده و طی یکی دو روز آینده تکلیف مشخص خواهد شد.

سعید رمضانی درباره آخرین وضعیت انتقال مهرداد محمدی به پرسپولیس اظهار داشت: توافقات اولیه صورت گرفته اما هنوز هیچ چیز قطعی نشده است. یکسری کارها هنوز باقی مانده که باید طی یکی، دو روز آتی انجام شود. 

رمضانی:مهرداددوست دارد به پرسپولیس برود/تراکتور و سپاهان ناامید نباشند
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۷ |
کد خبر : ۶۶۷۳ |
اخبار نقل و انتقالات

وی در ادامه افزود: هم هنوز در بحث مالی به توافق کامل نرسیده ایم و هم اینکه یکسری مراحل اداری از کار باقی مانده است. اگر هم چیز طبق روال پیش برود به زودی این انتقال نهایی خواهد شد.

سرپرست تیم فوتبال راه آهن یزدان درباره دیگر تیم هایی که خواهان مهرداد محمدی هستند خاطرنشان کرد: به جز پرسپولیس تیم های سپاهان و تراکتورسازی هم خواهان جذب مهرداد محمدی هستند.درباره استقلال هم باید بگویم خود علیرضا منصوریان با من مستقیم صحبت نکرد بلکه یک رابط از طرف باشگاه صحبت هایی را انجام داد که چندان هم جدی نبود. همچنین دو تیم اروپایی غیر روسی هم خواهان مهرداد هستند اما در این بین پرسپولیس بحثش جدی تر است چراکه خود مهرداد علاقه خاصی به این تیم دارد و ما هم فکر کردیم با رفتن به این تیم به پیشرفت فوتبالی او کمک خواهد شد.

سعید رمضانی در پایان در پاسخ به اینکه آیا درخواست راه آهن برای دادن رضایتنامه میلیاردی است یا خیر گفت: مهرداد محمدی هنوز سه سال با ما قرارداد دارد. بحث میلیاردی بودن یا نبودن اینجا مطرح نیست. بحث بر سر این است که ارزش بازیکن باید حفظ شود. با این حال به زودی انتقال او به یکی از تیم هایی که خدمت تان عرض کردم نهایی خواهد شد که شانس پرسپولیس بیشتر است. البته تراکتور و سپاهان هم نا امید نباشند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter