در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

نشست طاهری با رضایی بی‌نتیجه ماند

پرسپولیس کلاب: سرپرست باشگاه پرسپولیس در نشستی   که با مهاجم فصل پیش ذوب‌آهن داشت به نتیجه نرسید.

علی‌‌اکبر طاهری بعد از جلسه‌ای که عصر روز گذشته (سه‌شنبه) با مدیربرنامه‌های کاوه رضایی داشت، نشست دیگری را چند ساعت بعد با حضور خود این بازیکن و در مکانی غیر از باشگاه پرسپولیس برگزار کرد، اما بازهم توافقی بین طرفین حاصل نشد.

نشست طاهری با رضایی بی‌نتیجه ماند
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۵ |
کد خبر : ۶۷۷۸ |
اخبار نقل و انتقالات

در آخرین جلسه‌ای که بین طاهری و کاوه رضایی در حضور مدیربرنامه‌های این بازیکن برگزار شد، طرفین بر سر چند مسئله اختلاف‌نظر داشتند. مهم‌ترین اختلافات آنها بر سر رقم قرار‌داد و دو بندی بود که رضایی تمایل داشت در قراردادش باشد. بازیکن پیشین تیم ذوب‌آهن خواستار این بود که در قراردادش بندی آورده شود، مبنی بر اینکه هر موقع پیشنهاد خارجی داشت بدون مشکل از پرسپولیس برود و خواسته دیگر وی تعهد باشگاه پرسپولیس در پرداخت به موقع پول او بود.

خواسته‌های این بازیکن مورد موافقت طاهری قرار نگرفت و سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز شرایط این باشگاه برای جذب رضایی را به او و مدیربرنامه‌هایش اعلام کرد.

قرار است رضایی پیشنهادات تیم‌های دیگر را بررسی و بعد از مقایسه آنها با پیشنهاد سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد تیم آینده خود تصمیم بگیرد. این در حالی است که احتمال پیوستن رضایی به استقلال و دو تیم شهرستانی وجود دارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter