در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

نقل و انتقالات داغ پرسپولیس

توضیحات کامل وکیل باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد سروش رفیعی با فولاد

کارگزار فعال در فوتبال کشورمان گفت: «اگرچه رفیعی فصل بعد از اتمام قراردادش با فولاد، به سربازی و تراکتور رفته اما عدم حضورش در نیم فصل دوم با رای انضباطی به سبب ابطال کارت معافیت بوده و موضوع او با کنعانی زادگان متفاوت است.»
توضیحات کامل وکیل باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد سروش رفیعی با فولاد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۴ |
کد خبر : ۸۹۰۰ |
اخبار نقل و انتقالات

پرسپولیس کلاب:عبدالصمد ابراهیمی توضیحات کاملی درباره قرارداد سروش رفیعی داده و آن را بر اساس قوانین کمیته انضباطی بررسی کرده است.

 

 

هر چند نتیجه گیری ابراهیمی کمی مبهم است اما به نظر می رسد که به اعتقاد او، رفیعی باید نیم فصل دیگر در فولاد بازی کند اما ادعای فولادی ها مبنی بر داشتن قرارداد 2 ساله با وی رد است.

 

 

وی نوشت:

 

«در خصوص وضعیت قرارداد سروش رفیعی با فولاد مواردی را به نقل از مدیران فولاد خوانده ایم. ظاهرا و برحسب اظهارات طرفین ماجرا از این قرار است که رفیعی با فولاد یک فصل قرارداد داشته و همان زمان هم یک قرارداد دو ساله با مدیرعامل وقت فولاد آقای دهکردی منعقد می نماید اما به ثبت نمی رسد.

 

 

رفیعی نیم فصل همان سال به سبب ابطال کارت معافیت کفالت که داشت سرباز شناخته می شود اما در نیم فصل دوم هم ده دقیقه برای فولاد بازی می کند. حالا خود وی معتقد است که چون در نیم فصل دوم هم برای فولاد بازی کرده پس قراردادش با این تیم خوزستانی به اتمام رسیده و در نیم فصل و با خاتمه خدمت سربازی بازیکن آزاد خواهد بود.

 

 

طالقانی رییس هیات فوتبال خوزستان معتقد است آن ده دقیقه ملاک نبوده و سروش یک نیم فصل بازیکن فولاد است و مدیران فولاد ادعای دو سال و نیم قرارداد با وی را دارند.

 

 

حالا:

 

 

الف- در خصوص آن ده دقیقه طبق مقررات حق با هیات فوتبال است و اگر بازیکن کمتر از مدت مقرر را بازی کرده الزاما باید به تیمش برگردد. به عنوان نمونه حسین ماهینی هم در فصلی که سرباز شد شش هفته برای پرسپولیس بازی کرده بود اما این مدت برای او محسوب نشد و در برگشت از سربازی یک فصل کامل باید در خدمت پرسپولیس می بود نه یک نیم فصل، که بعدا دو سال هم تمدید کرد.

 

 

ب- بر اساس بند شانزده ماده بیست نقل و انتقالات تمدید مدت قرارداد فقط در زمان نقل و انتقالات ممکن است و توافقات باید ظرف پانزده روز در سازمان لیگ به ثبت برسد.

 

 

قرارداد دو ساله رفیعی بعد از پانزده روز در سازمان لیگ ثبت نشده و نمی تواند ملاک باشد هر چند بند چهارده همان ماده قراردادهای داخلی را معتبر می داند اما بند شانزده موخر بر آن بوده و برای قراردادهای داخلی شرط و تحدید (محدودیت) ایجاد کرده است.

 

 

پ ن: اگرچه رفیعی فصل بعد از اتمام قراردادش با فولاد، به سربازی و تراکتور رفته اما عدم حضورش در نیم فصل دوم با رای انضباطی به سبب ابطال کارت معافیت بوده و موضوع او با کنعانی زادگان متفاوت است.»

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter